Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ładowanie zegarka

(Temat utworzony: 08-10-2021 09:19 PM)
636 Wyświetlenia
Adza99
Journeyman
Opcje
Witam.
Kupilam 2 zegarki modelu samsung galaxy watch active. Pierwsze ładowanie, podłączone równocześnie mój (różowy) 2h i 100% naładowany drugi(czarny) ładuje się już 7-mą godzinę i ma dopiero 93%... czy ktoś miał podobna sytuację? Trochę to dziwne, żeby az tak długo się lądował....
Pozdrawiam 
0 Like
19 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@lukcio39  Dzień Dobry

Tak można ładować


Mati41
Journeyman
Opcje
Witam wszystkich,

 Kupiłem powerbank z ładowaniem indukcyjnym o mocy 10w żeby nie nosić ładowarki do smartwatcha. Niestety smartwatch nie reaguje przy próbie ładowania go bezpośrednio z powerbanka. Czy muszę za każdym razem nosić ładowarkę indukcyjną z zestawu, żeby naładować smartwatcha czy są inne sposoby ? Dodam, że powerbank bez problemu ładuje telefon indukcyjnie. Powerbank PB-WL03 i telefon galaxy s21 fe 
0 Like
proktor37
Voyager
Opcje
Niestety ale tylko ładowarki dedykowane Samsunga do zegarków, taka polityka firmy 😞
Ew. ładowanie zwrotne z telefonu Samsunga.
Mati41
Journeyman
Opcje
Rozumiem, dziękuję za informację. Ładowanie zwrotne to zawsze jakaś opcja
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Mati41  Cześć

Opisana sytuacja może wynikać również  z braku kompatybilności z akcesorium.


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Mati41, Powerbanki Samsung ładują bezprzewodowo zegarki bez konieczności użycia ładowarki z zestawu. Rozejrzyj się za modelem EB-U3300XJ lub EB-U1200.


tomasz80tp
First Poster
Opcje

Posiadam smartwatch Galaxy pierwszej generacji zazwyczaj na jednym ładowaniu działał mi około 5 dni nagle z dnia na dzień przestał trzymać dłużej niż około dwie doby przy minimalnych ustawieniach sądząc że to wadliwa bateria wymieniłem baterie na nową oryginalną nic tu nie zmieniło o to chodzi?

0 Like
Lบxบrℽ
Helping Hand
Opcje
Sprawdź jeszcze czy ostatnio nie włączyłeś jakiejś bateriożernej funkcji, jeśli nie skontaktuj się z serwisem w sprawie wymiany/zwrotu
0 Like
tomasz80tp
First Poster
Opcje

To jest zegarek pierwszej generacji już dawno jest po gwarancji a jeśli chodzi o jakąś bateriożerną funkcję to kompletnie nie mam pojęcia co to może być zegarek przestawiałem do ustawień fabrycznych to nic nie pomaga

0 Like
Lบxบrℽ
Helping Hand
Opcje
No to możesz iść do jakiegoś serwisu zajmującego się smartwachami ale nie będzie to tanie
0 Like