Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung UE50MU6102 problemy z internetem pomimo resetu do fabrycznych

(Temat utworzony: 12-06-2019 04:42 PM)
358 Wyświetlenia
RavAnka
First Poster
Opcje

Od 2 tygodni telewizor ma focha na wifi. Przez 9 miesięcy od zakupu wszystko hulało bez problemu. Ostatnio po 10sekundach odtwarzania filmu na netflixie dostaję błędy o niemożności wyświetlenia zasobu. Nie działa Spotify, YouTube. Losowo dostaję informacje o podłączeniu do sieci, ale braku internetu. Od 2 dni, po przejściu do diagnozy stanu sieci, zwrotka jest, że wszystko jest w porządku i połączenie działa bez zarzutu. Próbowałam już resetu do ustawień fabrycznych, resetu Smart Huba i sytuacja wciąż jest taka sama. Na pozostałych urządzeniach Netflix czy internet w ogóle działa bez zarzutu. Czy muszę się już kontaktować z serwisem, czy mogę coś jeszcze zrobić?

0 Like
8 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@RavAnka  Witaj na forum.

Czy sprawdzałeś na połączeniu kablowym ? Czy posiadasz najnowszy firmware wer 1270 ? Jaki jest twój dostawca internetu ?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@RavAnka  Możesz wykonać telefon 22 607 93 33 na infolinie poprosić o zdalne połaczenie zostatanie przeprowadzona diagnoza TV i myślę jak wykonają serwisowy reset problem zostanie rozwiązany. 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@RavAnka  Czy udało się rozwiązać problem ?

0 Like
BigW
Explorer
Opcje

Podepnę się pod temat. Mam KS7000, najnowszy soft, net od UPC łączy się po Wifi. Od ostatniej aktualizacji podobne objawy. Częste komunikaty o braku Internetu, na YT częste spadki jakości i buforowanie. Na pozostałych urządzeniach Internet działa bez zastrzeżeń. Prędkość tez sprawdzona. Chyba wina nowego softu.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@BigW  Czy masz juz taki firmware wer 1240 ? 

0 Like
BigW
Explorer
Opcje

Firmware 1233 aktualizacja odbyła się jakiś miesiąc temu.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@BigW Masz na stronie do pobrania nową wersja https://www.samsung.com/pl/support/model/UE49KS7000SXXH/

0 Like
BigW
Explorer
Opcje

Dzięki za info o dostępnym upgradzie. Wgrałem 1240, dam znać czy to rozwiązało problemy.

0 Like