Sluiten

What are you looking for?

annuleren
Resultaten voor 
Zoek in plaats daarvan naar 
Bedoelde u: 

Oorspronkelijke onderwerp:

Tab A8 wel WiFi, geen internet op netwerk thuis

(Onderwerp aangemaakt op: 01-06-2023 11:19 AM)
1456 Weergaven
MandyK10
First Poster
Opties
Hallo allemaal,
Ik heb een Samsung Tab A8 met een probleem. Op de WiFi thuis kan ik wel verbinden maar krijg de melding dat internet niet beschikbaar is. Alle andere apparaten (telefoon, radio, Tab A8 van mijn man) doen het allemaal prima.
Mijn tabblad doet het wel prima op de hotspot van mijn telefoon en op de WiFi bij mijn ouders thuis.
Ik heb ook al van alles geprobeerd; meer dan eens opnieuw opgestart, netwerkinstellingen gewist, alle geschiedenis van internet gewist, daarna router van onze WiFi opnieuw opgestart.
Iemand nog een tip?
Alvast bedankt, groetjes Mandy
0 Likes
2 Antwoorden
Kees59
Hotshot
Opties
Heb je 2 4 en 5 ghz allebei aanstaan? Probeer dan eens een van die twee uit te zetten en kijk of het dan wel gaat
0 Likes
MartijnK
MegaStar
Opties

Hi @MandyK10, goedemiddag.

 

Welkom op de Samsung Community en goed dat je ons een bericht stuurt, we helpen je dan ook graag verder! Zo te lezen heb je zelf al het één en ander geprobeerd 👍 Heb je ook de router al eens teruggezet naar de fabrieksinstellingen? Omdat je tablet wel verbindt met een hotspot en de Wi-Fi van je ouders kan je hiervoor het beste even contact opnemen met je provider.

 

Houd je ons op de hoogte?

 

Groeten,

Martijn

members-moderator-signature-unpk-aug23-800x200
0 Likes