Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

soundbar hw-k950 subwoofer gubi na kilka sekund bas

(Temat utworzony: 31-12-2018 06:43 PM)
1067 Wyświetlenia
ktosik
Explorer
Opcje

Witam od miesiąca próbuje się nacieszyć zestawem hw-k950.

Wszystko ładnie pięknie miodowo malinowo, dzwięk taki jaki się spodziewałem, dolby atmos wprowadza domowników na wysokie obroty, ale "do brzegu"....

W trakcie używania zauważyłem, że co kilka lub kilkanaście minut subwoofer gubi sygnał, nie słychać basu. Oglądając film akcji nielada potrafi to popsuć wrażenia, od sprzętu za 5k mam chyba prawo wymagać, żeby działał :smiling-face:

Przenosiłem w trzy różne miejsca subwoofer ale nie pomaga to.

Jakieś sugestie?  

0 Like
12 Odpowiedzi
walerka62
Explorer
Opcje

U mojego szwagra było to samo tylko ze sprzętem konkurencji. Sub stał bardzo blisko routera internetowego. Pomogło odsunięcie suba od użądzenia.

0 Like
ktosik
Explorer
Opcje
przenosiłem w trzy różne miejsca w pokoju router i subwoofer są oddalone od siebie maksymalanie. Może zmiana kanału nadawania?
0 Like
walerka62
Explorer
Opcje
Wyłącz router z gniazdka sieciowego i testuj sub-a. Jeśli będzie ok to wtedy kombinuj z routerem
0 Like
SaChy
Journeyman
Opcje

Cześć,

Udało ci się rozwiązać ten problem?
Mam to samo i router oddalony od soundbara jakies 15 metrów.

Zrywa bas niestety.

Pozdrawiam

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@SaChyA masz najnowszy firmware wer 3117 ?

0 Like
ktosik
Explorer
Opcje

Reklamowałem (rękojmia) w sklepie, wrócił z admitacją, że serwis testował 5 dni i u jich chodziło:-). Jak rozpakowałem to byłonwidać że nawet nie wypakowalinchyba. Zaniosłem po raz  drugi z adnotacją że już raz był , oddali kasę i kupiłem od sonego ten najwyższy zestaw, i po problemie. 

0 Like
SaChy
Journeyman
Opcje

Tak jest najnowszy firmware. Problem póki co pojawia się jak gram w fife na xboxie ale tu najszybciej można wyłapać. Przy filmach trzeba dobrze trafić. Sam nie wiem co robić, mam jeszcze kilka dni na zwrot do 14 dni.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@SaChyA zakup był przez internet czy stacjonarnie ?

0 Like
ktosik
Explorer
Opcje
To się nie zastanawiaj. W tej klasie dostaniesz Sonego lub Yamahe 2700
0 Like