Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Soundbar HW B430 nie reaguje na pilot

(Temat utworzony: 17-05-2024 11:47 AM)
195 Wyświetlenia
smileeey1999
First Poster
Opcje

Witajcie, Posiadam soundbar HW B430

Kupiłem używkę i okazało się że po podłączeniu do prądu reaguje na pilot tylko przez pierwsze 15 sekund lub jak ciągle klikam przyciski bezpośrednio po uruchomieniu, później brak jakiejkolwiek reakcji, dioda pilota emituje podczerwień. Co może być wadliwe, listwa? pilot? Dziś jeszcze spróbuję zaktualizować urządzenie, resetowanie za pomoca -/+ nie daje efektu

0 Like
4 Odpowiedzi
MatiJ
Expert
Opcje

Cześć,

@smileeey1999  Pojawia się jakaś informacja na temat źródła? Czy jak podłączysz listwę do telewizora jest wykrywana? Może skontaktuj się ze sprzedawcą i zgłoś sprawę jeśli to produkt używany.

0 Like
smileeey1999
First Poster
Opcje

Listwa smiga normalnie, z tv łączy się przez bluetooth, myślę o sparowaniu jej z tv na jeden pilot, telewizor QE1C. Ehh tylko ten brak reakcji na pilot

0 Like
NikodemK
Expert
Opcje

Hej @smileeey1999,

Sprawdź najlepiej właśnie czy funkcja jednego pilota działa poprawnie, jeśli wtedy również nie będzie reakcji przez soundbar, to zachowanie mogłoby wskazywać na samą listwę, tym bardziej, jeżeli sam pilot sygnał podczerwieni (zakładam, że sprawdzałeś pod aparatem?) wysyła.

Inne funkcje samego soundbara (odtwarzanie dźwięku, połączenie przez bluetooth) działają poprawnie?

0 Like
smileeey1999
First Poster
Opcje

Najprawdopodobniej uszkodzona listwa, zwróciłem sprzedawcy ponieważ po aktualizacji oprogramowania pilot co prawda zaczął działać ale np sama zaczęła się wyłączać/zacinać po ok 5 minutach grania. Później sama się wyciszała i nie dało się tego w żaden sposób zresetować ani pod głosić.

0 Like