Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Soundbar hw ms-650 Zacina

(Temat utworzony: 06-10-2018 12:19 PM)
1715 Wyświetlenia
FilipWieczorek
First Poster
Opcje

Witam, zakupiłem w styczniu soundbar hw ms 650, mam go skonfigurowanego z tv samsung serii 6. Jestem załamany, gdyż dźwięk nieustannie zacina czy to przez BT czy przez wifi. Panowie z infolinii nie są w stanie mi pomóc. Dodam, ze zarówno tv jak i soundbar posiada wszystkie najnowsze aktualizacje. Na początku zacinaly tylko filmy przez przeglądarkę , teraz zacina również tv. Nie jest to problem, który występuje cały czas, przerywanie następuje co kilkanaście a czasem co kilka minut ale i tak jest bardzo irytujące. Mozecie coś poradzić ? Sprzęt jest nowy, posiada gwarancje zarówno tv, jak i soundbar mają kilka miesiecy

0 Like
18 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@FilipWieczorekA jaki masz dokładny model TV ?

0 Like
FilipWieczorek
First Poster
Opcje

Samsung Mu6102k

@vdsl2 masz jakiś pomysł ?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@FilipWieczorekCzy taką masz wer 1240.7 firmware ? Czy robiłeś reset do ustawień fabryczny TV i listwy ?

0 Like
FilipWieczorek
First Poster
Opcje

Tak wersja się zgadza. Nie za bardzo rozumiem, co oznacza reset listwy ? I jak go wykonać 

0 Like
FilipWieczorek
First Poster
Opcje

Dodam jeszcze, że zmieniłem ustawienia sieci wifi aby nie

nachodzily na moją sieć inne routery w pobliżu. Myślałem, ze to rozwiąże problem jednam dzisiaj otworzyłem netflixa i

znowu problem się pojawia 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@FilipWieczorekA ty masz problem z aplikacja Netflixa czy z dźwiękiem jak zrobić reset Soundbar

0 Like
FilipWieczorek
First Poster
Opcje
Podałem przykład netflix. Problem występuje we wszystkich innych aplikacjach+ przeglądarka internetowa.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@FilipWieczorekUstalmy jedno czy problem dżwiękiem jest podczas odtwarzania na samym TV bez włączonego Soundbar ?

0 Like
FilipWieczorek
First Poster
Opcje

Nie, problem występuje tylko podczas włączonego soundbara. Sam tv oddtwarza dźwięk poprawnie.

Opisując szerzej: problem występuje podczas oddtwarzania dźwięku z soundbara najczęściej podczas podczas oglądania filmów z internetu + aplikacji , które korzystają z internetu + czasami podczas oglądania normalnej telewizji.

Rozumiem, że przez listwe miałeś na myśli soundbar = tak robilem reset soundbara.

0 Like