Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Atmos w soundbarze hw-n850

(Temat utworzony: 23-11-2018 11:12 AM)
1852 Wyświetlenia
PitM
Explorer
Opcje

Witam wszystkich. Mam problem z odtworzeniem dzwieku atmos. Posiadany sprzet to TV SAMSUNG QLED QE55Q7 fna, soundbar HW-N850 i do niego satelity SWA9000s.Po  podlaczeniu tv-kabel hdmi-arc-sounbar i odtworzeniu filmu z Netflixa( znalazlem strone gdzie jest spis filmow z dzwiekiem atmos ) nie pokazuje na sounbarze informacji ze to atmos. Po wejsciu w tv ustawienia eksperckie dzwieki pokazuje informacie dolby digital +. Sprawdzilem aktualizacje sprzetu i są najnowsze, wiec gdzie lezy problem. Wydane 10 tysi i sprzet nieodtwarza atmosa

0 Like
38 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@PitMCzy przeglądałeś specyfikacje twojego TV jest wyraźnie napisane że na dźwięk "Dolby Digital Plus" a nie Atoms.

Soundbar N850 ma możliwość dźwięku Dolby Atmos 

0 Like
PitM
Explorer
Opcje

no wlasnie i tu moze byc problem, jedyne wyjscie to dokupic odtwarzacz z atmosem i filmy, dzwonilem do samsunga i gosc stwierdzil ze atmos powinien byc na sounbarze jesli sciezke dzwiekową zmienie w netflixie na orginalną, chyba ze moze samsung wypusci aktualizacje do tv aby mogl odkodowac sygnal

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@PitMCzy TV masz taki firmware  wer 1153.3 ? A  Soundbar  wer 1003.0 ?

0 Like
PitM
Explorer
Opcje

sounbar 1003, natomiast sprawdzalem tv to wyszlo ze ma najnowsza, tylko niepamietam numeracji

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

To, że w ustawieniach tv otrzymujesz info, że jest aktualna wcale tak nie musi być.

Porówbaj tę wyświetlaną w tv z tą dostępną na stronie. Na chwilę obecną jest to 1250.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
PitM
Explorer
Opcje

okej, sprawdze jak wroce wieczorem do domu, patrzylem natomiast na specyfikacje tv dzwieku no to ostatni jest dolby digital+. Nie ma to jak stare onkyo , smiga do tej pory w 5.1, napalilem sie jak szczerbaty na suchary, to mam, dzieki Ci narazie

0 Like
PitM
Explorer
Opcje

na stronie samsunga w centrum pobierania dla QLED QE55Q7FNA jest upgrade file wer.1153.3, to skąd masz 1250?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@PitM A podeślij linka do strony, bo umnie jest tak jak napisałem. :thinking-face::face-with-rolling-eyes:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@PitM ok, już widzę mój błąd, wszedłem na stronę qleda z 2017. :winking-face::smiling-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like