Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Hw-n950 dolby atmos

(Temat utworzony: 12-10-2020 10:24 PM)
576 Wyświetlenia
Darek241
Journeyman
Opcje

Tv (dolby atmos) z hdmi earc i belk hw-N950 z hdmi arc.Pytanie pozajnstalowaniu netfliksa na tv otrzymam sygnal dolby atmos na belce hw-n950

0 Like
12 Odpowiedzi
MagdaB
Expert
Opcje

Cześć @Darek241  :smiling-face: Według specyfikacji model HW-N950 posiada Dolby Atmos. 

0 Like
Darek241
Journeyman
Opcje

Cze tak belka ma dolby atmos,chodzi o to czy dostane sygnal po podłączeniu hdmi earc tv--hdmi arc belka i tu czy będzie DA (subskrycja netfliksa na tv pakiet 4k dolby atmos)

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Darek241  Poczytałem trochę w necie o eARC i Dolby Atoms może być problem z kompatybilnością.

eARC.PNG

Darek241
Journeyman
Opcje

Dzieka

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Darek241  W nowych modelach TV jest możliwość wyłączenia eARC i wtedy będzie  Dolby Atmos.

https://www.samsung.com/pl/support/tv-audio-video/what-is-earc-and-how-to-set-on-samsung-smart-tv/

 

Maniasek
Explorer
Opcje

Będzie dolby atmos z netflixa bo tam jest kodek DOLBY DIGITAL PLUS(DD+) stratny kodek systemu 5.1 skompresowany co gorsza prawdziwy atmos jest na kodeku DOLBY TRUE HD (DDTH) jest to bezstratny kodek i to jest ATMOS nie okrojony prawdziwy jak producent filmu sobie zrobił. Do przesyłu DDTH potrzeba eARC bo ARC przesyła/odbiera tylko 1000kbps a do kodeku DDTH potrzeba minimum6000kbps czyli wymagany jest eARC którego przesył sięga 36000kbps. Ja osobiście rozpocząłem jużwalke o aktualizacje portu do eARC codziennie kontaktuje się z live chatem samsung polska aby zgłosili brak aktualizacji oraz napisałem oficjalne pismo, które trafi w poniedziałek do siedziby samsung polska. Proszęwas o pomoc bo ja sam nie dam rady z nimi walczyć wydaliśmy niecałe 6000 pln na sprzęt z którego nie możemy w pełni korzystać, nadmienie również, że model z 2019 roku HW-Q90R otrzymałaktualzizację do obsługi eARC ! a my to co ????  pomózcie mi i piszcie tak jak ja naciskajcie dzowńcie to może cośsie uda staram się rónieżwłączyc do walki portal HDTVPOLKSA ale chyba nie będa chcieli nam pomóc postaram się o pomoc innych portali wy również zacznijcie bo nas tak zostawią i się bedą smiać ze wyciagneli kase i maja nas w ....

Darek241
Journeyman
Opcje

Cze popieram cie w 100% kasa wydana spora a tu sprzęt bezuzyteczny w kierunku dolby atmos.Sony  szanuje sowjch klientów i nowa łatke earc ht st5000 dostal konkurent hw n950.Tv sony  xh 90tez  juz dostały łatki HDMI2.1 czyli widać jak się chce to się da jak nic nie będzie w tym kierunku to trzeba się odsunąć od firmy samsung-----POZDRAWJAM----

0 Like
Darek241
Journeyman
Opcje

Ach jeszcze jedno wyczytałem że w USA dostali łatke EARC jak narazie Europa nie

0 Like
Maniasek
Explorer
Opcje
dostali dla HW-Q90R dla naszego HW-N950 nie ma chyba ze ja zle szukam, co do sony to oczywiscie soundbary z 2018 dostaly update do eARC co do telewizora to sam go posiadam ta aktualizacja byla zapowiedziana od samego poczatku zanum TV pojawil sie w sklepach i bedzie jeszcze jedna bo teraz nie ma VRR i ALLM :winking-face: