Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Kostkarka nie wytwarza lodu rs51k57h02c

(Temat utworzony: 29-06-2018 04:35 PM)
11478 Wyświetlenia
Baryla
Student
Opcje

Hej,

Podlaczylem wode do lodowki, nic nie cieknie na laczeniach. Po nacisnieciu przycisku 'Water' - woda sie leje, OK. Nacisniecie przycisku 'ICE' nie powoduje 'wylatywania' lodu. Dluzsze przytrzymanie powoduje, ze slysze jak pracuje mieszadlo, natomiast lodu jak nie bylo tak nie ma. Pojemnik na lod pusty, przez plastik nie widze aby cokolwiek lalo sie do kostkarki, w samej kostkarce tez sucho... Jakies pomysly? Na panelu sterowania nie ma wlaczonego 'ICE Maker Off'

0 Like
Opcje

Sebap78,

Chyba podałeś numer seryjny :smiling-face: Rozumiem, że model masz ten co w temacie.

Jeśli test był i nie pomógł instalacja jest prawidłowa, wodę podaje to powinno też produkować lód.

Jeśli tak się nie dzieje to skontaktuj się proszę z infolinią Samsung w celu zgłoszenia usterki.

Numer telefonu na Infolinię to  801 172 678 lub 22 607 93 33.

Przygotuj model, numer seryjny i datę zakupu sprzętu.

Konsultanci przekażą Ci dalsze wskazówki.

 

Jowtek
Navigator
Opcje

Witam

Podepne się pod temat. Mam ten sam model lodówki i czy autor tematu może napisać jak u niego z drzwiami. U mnie drzwi od lodówki wystają delikatnie bardziej niż te od zamrażarki tak jakby były nie domkniete ale magnes dociaga je prawidłowo. Tak ma być czy reklamować ?

Różnica ok 1 - 2 mm. 

0 Like
Opcje

Cześć Jowtek,

Rozumiem, że w Twoim urządzeniu drzwi nie są równe. Sprawdzałeś możliwość ich wyregulowania zgodnie z instrukcją obsługi.

Tutaj link:

http://downloadcenter2.samsung.com/content/UM/201707/20170721163820887/SBS_RS5500KC_DA68-03502D-01.p...

Zerknij proszę na strony 31 i dalsze i spróbuj czy jest możliwość modyfikacji.

Możesz również wrzucić tutaj zdjęcie drzwi, zerknę czy można to wyregulować.

 

 

0 Like
Jowtek
Navigator
Opcje

Cześć

Jednak mi bardziej chodzi o to że drzwi prawe i lewe nie licuja się tak jakby drzwi lodówki nie domykaly się na równo z drzwiami zamrażarki. 

0 Like
Opcje

Jowtek,

Udało się zrobić zdjęcie? Dasz radę ująć to na fotografii?

0 Like
Jowtek
Navigator
Opcje

Cześć 

Udalo mi się coś takiego zrobić :smileyhappy:20180627_153710.jpg

 

20180627_153641.jpg

 

 

Być może to taka cecha a nie wada nie wiem musiałbym iść na sklep zobaczyć jak to wygląda w innych lodówkach. 

0 Like
Opcje

Jowtek,

Spróbuj ją jeszcze wypoziomować, może być to kwestia różnic w ustawieniu nóżek.

 

0 Like
Jowtek
Navigator
Opcje

Jest wypoziomowana to raczej nie ma wpływu ponieważ drzwi na górze są dobrze dopasowane. 

0 Like
Opcje

Witaj ponownie Jowtek,

Napisałam do Ciebie wiadomość prywatną.

Zapoznaj się proszę w wolnej chwili :smiling-face:

 

0 Like
Wronaa
Apprentice
Opcje

Czyli jeśli po teście kostkarka nadal nie wytwarza lodu to już tylko serwis? Lodówka kupiona i ustawiona ok.2 tygodnie temu, wszystko działało, od 3 dni nagle brak lodu, woda leci prawidlowo. Model lodówki z barkiem (nie znalazłam podobnego tematu dla tego konkretnego modelu). 

 

0 Like