Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacje oprogramowania dla modeli Galaxy S22, Galaxy S22+ i Galaxy S22 Ultra.

(Temat utworzony: 2 tygodni(e) temu)
805 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

W tym temacie zachęcam wszystkich posiadaczy, do informowania innych, o pojawieniu się nowych aktualizacji oprogramowania w telefonach z serii Galaxy S22.

s22.png

 

W przypadku tej serii modelowej ważnym jest, aby pamiętać, że modele te nie będą już otrzymywać oprogramowania układowego przeznaczonego na poszczególne kraje europejskie. Od teraz Samsung będzie przygotowywał dla większości krajów w Europie jedną wersję softu oznaczoną uniwersalnym kodem CSC - EUX. Informacje na ten temat zamieściłem w tym wątku: CSC tylko w wersji europejskiej. Koniec wydań na poszczególne kraje? Jeszcze szybsze aktualizacje?

W tym miejscu muszę zasmucić przyszłych posiadaczy wersji operatorskich. W przypadku wersji brandowanych, o ile operatorzy się na nie zdecydują, sposób aktualizacji nie ulegnie zmianie. Oznacza to dokładnie to, że posiadacz takiego modelu skazany będzie na łaskę swojego operatora i zmuszony bedzie czekać na przygotowanie i wydanie wersji operatorskiej oprogramowania układowego. A z praktyki wiemy już jak to bywa z terminowością dostarczania aktualizacji w przypadku operatorów. 😞

Dla przypomnienia, aktualizację możemy wykonać z poziomu menu telefonu, ścieżka: Ustawienia > Aktualizacja oprogramowania > Pobierz i zainstaluj 

SmartSwitch.gif

oraz korzystając z oprogramowania Smart Switch, w wersji instalacyjnej na komputer. Linki do pobrania: Google Play, Windows, MacOS.

 

BARDZO WAŻNA KWESTIA !!!

W tym temacie staramy się nie pisać o problemach z funkcjonowaniem, nie działaniem aplikacji zewnętrznych, które pojawiły się po aktualizacji! To co najwyżej możemy napisać, to informacja o problemach z samym systemem lub aplikacjami systemowymi , ale też tylko i wyłącznie w związku z bieżącą aktualizacją. Ma być to oczywiście zwięzłe i treściwe! Najlepszym jednak rozwiązaniem będzie stworzenie [nowego] tematu we właściwym dziale!!! 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
1 305 Odpowiedzi
Mighn
Hotshot
Opcje
Chodzą słuchy że pierwsza połowa maja- ale dokładnie jeszcze nie wiadomo.
RobertZeke
First Poster
Opcje
Kiedy s22 dostanie aktualizacje i poprawke wydajnosci baterii?
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@RobertZeke, dokładna data aktualizacji nie jest znana, w sprawie baterii odsyłam do tego mojego postu: https://eu.community.samsung.com/t5/seria-galaxy-s23/seria-s23-bateria/m-p/9621877/highlight/true#M1...


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

Karaliż
Pioneer
Opcje

Dzisiaj się pojawiła w Europie, wczoraj repost w KOREI.

Ja już mam, wydaje mi się że wszyscy dziś powinni ją mieć.

 

Pozdrawiam
Paweł
MisiuS22
Journeyman
Opcje

Mamy to. Pozdrawiam

1000024224.jpg

1000024231.jpg

grzes200
Journeyman
Opcje
Czy ktoś może już zainstalował??
0 Like
Karaliż
Pioneer
Opcje
Ja tak.
Pozdrawiam
Paweł
0 Like
grzes200
Journeyman
Opcje
Działa?? Wszystko ok??
0 Like
rdr000
Voyager
Opcje
Ja zainstalowałem i nie działają mi dźwięki połączeń przychodzących oraz SMS. Reszta ok
Deividos
Explorer
Opcje
Zainstalowana, ogólnie wszystko działa, ale jak dla mnie tragedia z tym ugięciem ekranu na rzecz przycisku na dolnej belce na środku. Normalnie w aplikacjach ucina ekran. Zamiast zrobić żeby ten przycisk był na tle..

Edit:
Faktycznie nie działają dźwięki połączeń i SMS
0 Like