Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mnóstwo czujników w s22 ultra 😲

(Temat utworzony: 27-01-2024 09:20 PM)
426 Wyświetlenia
pdurka
Voyager
Opcje
czy wiecie że telefon s22 ultra ma aż 44 czujników? nie wierzycie? to spójrzcie na zdjęciu! 👇🏻 niektóre nie działa w aplikacji natomiast w ukrytej menu działa. aha byłbym wdzięczny gdyby ktoś miał s24 ultra zrobi zrzut ekranu tak jak na zdjęciu, wstawić w komentarzu i zobaczyć ile ma czujników i by zachęcić do zakupu nowego telefonu 🙂 tu macie link do pobrania aplikacji, po kliknięciu czujników pokaże informacje o czujnikach i pokazuje czas rzeczywisty z czujnika https://play.google.com/store/apps/details?id=soft.ryujinyama.kz.sensorlist2

image
lista czujników


9 Odpowiedzi
mcbseb
Helping Hand
Opcje
To i tak pewnie ze 20 mniej niż S8, S9 i S10.
pdurka
Voyager
Opcje
tak ma mniej, s9 ultra ma 40 czujników. s6 jeszcze mniej. szukam telefony z największą liczbą czujników 😁
0 Like
mcbseb
Helping Hand
Opcje
Jeśli tak to musisz chyba poszukać w starszych telefonach. Od Galaxy S4, który miał nawet wbudowany termometr i czujnik wilgotności powietrza jest ich coraz mniej.
Jak w S8 odpaliłem CPU-Z i zakładkę "Sensors" to był wysyp informacji. Na S21 Ultra większość linijek jest pustych. Brak również informacji o temperaturze procesora - w przypadku Exynosa, bo Snapdragony wyświetlają dane na ten temat.
pdurka
Voyager
Opcje
nawet mam telefon s4, szkoda że obecnie nie używa, a przyda się w telefonie.
0 Like
MarioG61
Helping Hand
Opcje
S23U ma tyle samo
pdurka
Voyager
Opcje
czyli bez zmian 😁
0 Like
pdurka
Voyager
Opcje
no właśnie też zauważyłem, że ma mniej informacji, mało tego? czujnik światła już niedostępny, ale jest kod do test do czujnika, połowa ekranu czyli w górze czarny by nie fałszować wyniki, a dół pokazuje czas rzeczywisty.
0 Like
foxit100
Pioneer
Opcje
Galaxy Z Fold 5, 53 czujniki 😉1706586386465.jpg
0 Like
pdurka
Voyager
Opcje
wiadomo że fold ma więcej czujników, bo każda część posiada osobny czujnik.
0 Like