Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy S22 Ultra pytanie

(Temat utworzony: 25-02-2022 10:04 PM)
19934 Wyświetlenia
Virion123
Pioneer
Opcje
Cześć, może głupia sytuacja. Jak potrząsnę swoim nowym S22 Ulstra, słyszę jakiś hałas. Jakby coś w środku delikatnie grzechotało. Sprawdźcie proszę jak to wygląda u Was...
To wada? 
Przejdź do rozwiązania
278 Odpowiedzi
Kamil9292
Pioneer
Opcje
Witam. Przed chwilą zauważyłem i usłyszałem że z telefonu dobiega dziwny dźwięk gdy nim ruszam na boki (ruch w stylu jakbym chciał coś przybić młotkiem- bardzo lekko) i coś jakby się rusza? Jest możliwość że płyta główna nie została przykręcona i 1przemieszcza się gdy ruszam w ten sposób telefonem? Trzymając telefon mniej więcej w okolicach procesora z tyłu telefonu gdy położy się tam palce i zaczynam tak ruszać telefon, czuję jakby coś w środku "ruszało się?" Telefon ani razu mi nie spadł i ani razu nie był uszkodzony.
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@Kamil9292 Witam. W aparacie są ruchome elementy. Jest tam tak zwany amortyzator obiektywu stabilizacji( optyka aparatu) jak potrzesiesz telefonem to wydaje takie grzechotanie w okolicy aparatu. Jest to normalne zjawisko.
Kamil9292
Pioneer
Opcje
Ale to nie powinno być w okolicach prawej strony a nie tuż na procesorem? No bo nie ukrywam, że dopiero dziś to usłyszałem, a często zdarza mi się w dziwny sposób ruszać telefonem...
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Plyta główna na której jest procesor w S22ultra jest przy aparatach. Nie ma prawa się on ruszać, bo jest przykręcona na kilka śrubek. Możesz zrobić test włącz aparat zrób zoom i wtedy to grzechotanie powinno ustać, albo być mało wyczuwalne.
Alex9152
Troubleshooter
Opcje
Zawsze możesz podejść do autoryzowanego serwisu samsunga żeby naocznie stwierdzili czy tak ma być bo na forum ciężko to stwierdzić bez trzymania telefonu w ręce :):)
Kamil9292
Pioneer
Opcje
Niby jest ciszej, no ale tak jak napisałem, wcześniej w ogóle tego nie słyszałem i myślałem, że z moim cudownym szczęściem trafiłem na model w którym nie przykręcono płyty...
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Nie ma takiej możliwości. To jest normalne zjawisko możesz być spokojny. Mogłeś poprostu nie zwrócić na to uwagi? Tak samo jak mało kto zwaraca uwagę jeśli włączymy aparat i przystawimy telefon do ucha usłyszymy szum to jest mikrofon w aparatach a większość myśli że to jest coś uszkodzone.
Kamil9292
Pioneer
Opcje
Ok, bardzo Ci dziękuję. Byłem już przekonany że znowu będę musiał bawić się z serwisami.
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Dodam tylko ze gdybyś nawet nie przykręcił płyty to tylna klapka by ją trzymała, ale takich cudów jeszcze na serwisie nie miałem. Myślę że Cię tym uspokoiłem i na prawdę nie masz się czym martwić, to jest normalne zjawisko. Proszę bardzo. Pozdrawiam.
Matyas190
Apprentice
Opcje

Samsung S22 Ultra Mam pytanie dzisiaj zauważyłem a w sumie to usłyszałem jak zaczął grzechotać telefon co się okazało że to obiektyw aparatu jak robi się zoom to dźwięk się zmienia, generalnie to obiektyw lata jak by się odkleił albo poluzował słychać to przy każdym delkatnym ruchu telefonem. Czy ktoś ma taki problem, czy to reklamować?

0 Like