Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Gesty pełnoekranowe nie zawsze działają poprawnie w Android Pie

(Temat utworzony: 16-01-2019 12:54 PM)
1493 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Cześć. Dzisiaj wgrałem najnowszą wersję Android Pie. Włączyłem gesty i zauważyłem, że nie zawsze reagują na moje polecenia. Najczęściej mam problem z gestem powrotu do ekranu startowego. Zdarza się sporadycznie, że muszę dwukrotnie wykonać ten gest żeby wrócić do ekranu startowego. Mam włączone podpowiedzi gestów więc widzę, że kreska podnosi się do góry, ale aplikacja nie chowa się. Błąd ten występuje za każdym razem w aplikacji Google (tej, którą uruchamiamy środkowym gestem) i kilkukrotnie zdarzyło mi się w innych aplikacjach, ale bez takiej powtarzalności. Co ciekawe przełączenie na standardowe przyciski nawigacji rozwiązuje ten problem.

 

@Szewcu72@kamil40013, możecie sprawdzić jak to wygląda w S9?


0 Like
Przejdź do rozwiązania
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamil40013, tak, sprawdzałem. Zapomniałem o tym wspomnieć. W przeglądarce Samsung Internet jest dokładnie tak samo. Wysłałem już zgłoszenie w Samsung Members :winking-face:


mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Dzisiaj otrzymałem odpowiedź w aplikacji Samsung Members, że opisywany błąd zostanie usunięty w kolejnej aktualizacji oprogramowania urządzenia. Czekamy zatem na aktualizację :winking-face:


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Ja otrzymałem odpowiedź, że "zgłoszenie zostało przekazane do dalszej analizy technicznej".

 

@mirudo24, Pewnie przez te wszystkie bugi, które zgłosiliśmy, tak opóźniają wydanie kolejnej aktualizacji :face-with-tears-of-joy:


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamil40013, informację o przekazaniu do dalszej analizy otrzymałem w dniu wysłania zgłoszenia. Co do opóźniania to lepiej trochę zaczekać i otrzymać bardziej dopracowany system :winking-face:


0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Niestety aktualizacja CSB3 dla S9 nic nie zmieniła w tej kwestii. W dalszym ciągu trzeba dwa razy wykonać gest powrotu do ekranu głównego.


mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamil40013, dziękuję za informację. Podejrzewam, że podobnie będzie w kolejnej aktualizacji dla Note9. Dam znać jak tylko pojawi się nowe oprogramowanie.


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Podejrzewam, że takie zachowanie jest czymś spowodowane. I nie jest to żaden błąd.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72, bardzo możliwe, że masz rację. Wgrałem kolejną aktualizację 2CSB3 i w dalszym ciągu trzeba podwójnie wykonać gest powrotu do ekranu startowego. Z drugiej jednak strony dział techniczny potwierdził, że problem zostanie usunięty :thinking-face:


0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@mirudo24, Sprawdziłem ten błąd na S8 po aktualizacji do Andorid Pie i tam on nie występuje:

 

ezgif-4-41923e5d9a90.gif

 

Więc musimy czekać na kolejną aktualiazację do S9/Note9, która powinna rozwiązać ten problem.


mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamil40013, dziękuję za informację. Czyli wygląda jednak na to, że to błąd w modelach S9/S9+ oraz Note9. Tak jak napisałeś musimy czekać na kolejną aktualizację.