Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Etui LED do Note 10

(Temat utworzony: 22-02-2021 10:12 PM)
579 Wyświetlenia
Grz3siu
Journeyman
Opcje
Kupiłem oryginalne etui LED cover (EF-KN970) do mojego Note 10. Niestety nie działa ono poprawnie. Telefon je wykrywa, instaluje się Edytor ikon LED. Mimo wszystko obudowa nie działa. 
Nie wyświetlają się powiadomienia LED, nie działają także inne efekty w tej obudowie.
Jak wchodzę w akcesoria w ustawieniach to występuje obudowa LED View i nawet mogę otworzyć instrukcje do niej tj. EF-NN970 lub EF-NN975.
Czy ktoś tak miał, czy udało się uruchomić na Note 10 LED Cover i sprawnie działało? 

0 Like
15 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Grz3siu  Witam

spróbuj wyłączyć i włączyć ponownie telefon, zobacz czy problem się będzie powtarzał


_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
A zezwoliłes w edytorze led na wyświetlanie powiadomień? W tej obudowie nie pojawia się imię tylko numer rozmówcy. Można tylko przypisać różne ikony do numerów z książki.

Screenshot_20210222-223046_Gallery.jpg

0 Like
Grz3siu
Journeyman
Opcje
Oczywiście telefon był kilkakrotnie uruchamiany.
0 Like
Grz3siu
Journeyman
Opcje
Powiadomienia są dozwolone, dostęp do Kontaktów, Pamięci i Telefonu także przyznany.
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Jak ktoś dzwoni to powinien pojawiać ci się numer, a jak wiadomość to koperta. Nie wyświetla ci się to?
0 Like
Grz3siu
Journeyman
Opcje
Nic się niewyswietla. Przypisalem numer do ikony, brak reakcji obudowy.
W innym telefonie S10 mam etui EF-KG973, system ją wykrywa pojawia się aplikacja Okładka LED.
W moim telefonie nie ma reakcji na okładkę, tzn. Pojawia się Edytor ikon LED, ale przy połączeniach brak reakcji etui.
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Możesz wyciągnąć go z pokrowca i włożyć jeszcze raz. Lub wyczyścić dane aplikacji. Ja u siebie miałem podobny problem w S20+ po aktualizacji do A11. Wyciągnięcie i ponowne włożenie w pokrowiec mi pomagało.
0 Like
niedziałek
Explorer
Opcje
Ja mam na nocie 10 i działa poprawnie pokazuje powiadomienia i jak go przekręcisz to ikonkę jaką sobie ustawisz android 11
0 Like
niedziałek
Explorer
Opcje
W nocie 10 numeru nie wyświetla tylko ikonę słuchawki