Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Sprawdź kiedy otrzymasz aktualizację Android Pie

(Temat utworzony: 25-01-2019 02:48 PM)
392 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Aktualizacja 2019.06.10. Aktualna tabela z datami znajduje się w tym wątku.

 

Samsung udostępnił harmonogram aktualizacji Android Pie w aplikacji Samsung Members na wybranych rynkach. Dzięki temu każdy może sprawdzić orientacyjny termin udostępnienia aktualizacji dla swojego urządzenia. Przy okazji dowiadujemy się, które urządzenia zostały dopuszczone do oficjalnej aktualizacji. Oczywiście lista może ulec jeszcze zmianom zarówno w zakresie dat jak i modeli.

 

samsung-android-pie-roadmap.jpg


144 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@petruswojcik, odpisałem już w innym wątku. Teraz podałeś, że posiadasz wariant XEO. Być może na stronie SamMobile jest błąd :thinking-face:


0 Like
petruswojcik
Helping Hand
Opcje
Nismo też tak myśle
0 Like
petruswojcik
Helping Hand
Opcje
Datowane na 7 stycznia Data
Wersja
2019-01-07
8.0.0
PDA
CSC
A605FNXXU3ARL3
A605FNOXM3ARL3
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Sprawdziłem stronę z historią aktualizacji dla pozostałych krajów, w których rzekomo dostępna jest ta aktualizacja. Żadna z tych stron nie została zaktualizowana od wczoraj. Według mnie wygląda na błąd, ale dla pewności możesz sprawdzać dostępność aktualizacji co kilka godzin :smiling-face-with-sunglasses:


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@petruswojcik @mirudo24 Wersja dla XEO jest dostępna.A6+.PNG

 

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

 Na pewno mam XEO. Poza tym listopadowa łatka przyszła mi szybko. Może przychodzi wam coś do głowy. Będę wdzięczny

0 Like
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

Jest dostępna łatka bezp. na A6+ xeo. Waży 191.51 Mb. Poziom 01.12.2018. O dziwo po aktualizacji przybyło mi ponad 800Mb pamięci. Ulepszono stabilizację apk Aparat.

RadekK
Hotshot
Opcje

Aktualizacje/łatki zabezpieczeń są udostępniane sukcesywnie kolejnym użytkownikom. Nie zawsze aktualizacja będzie dostępna w dzień wypuszczenia.

Super, że łatki dotarły na Twój telefon i wprowadzają coś nowego :smiling-face:

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Trafiłem na ciekawostkę. Do listy urządzeń, które otrzymają aktualizację Android Pie dołączyły nowe modele Galaxy M10 oraz Galaxy M20. Oba telefony otrzymają aktualizację w sierpniu. Teraz musimy poczekać na ich oficjalną premierę :winking-face:

 

galaxy-m10-m20-pie-schedule-768x2393.jpg


0 Like
Jowtek
Navigator
Opcje
0 Like