Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Sprawdź kiedy otrzymasz aktualizację Android Pie

(Temat utworzony: 25-12-2018 12:12 PM)
3574 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Aktualizacja 2019.06.10. Aktualna tabela z datami znajduje się w tym wątku.

 

Samsung udostępnił harmonogram aktualizacji Android Pie w aplikacji Samsung Members na wybranych rynkach. Dzięki temu każdy może sprawdzić orientacyjny termin udostępnienia aktualizacji dla swojego urządzenia. Przy okazji dowiadujemy się, które urządzenia zostały dopuszczone do oficjalnej aktualizacji. Oczywiście lista może ulec jeszcze zmianom zarówno w zakresie dat jak i modeli.

 

samsung-android-pie-roadmap.jpg


1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Dzisiaj w aplikacji Samsung Members pojawił się harmonogram przygotowany przez Samsung Polska (odkryty przez @petruswojcik). Poniżej szczegóły :smiling-face-with-sunglasses:

 

Screenshot_20190108-151629_Samsung Members.jpg


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

144 Odpowiedzi
Damian K
Hotshot
Opcje

Rzekłbym, że dosyć spora ta lista. :smiling-face:

Dzięki za info @mirudo24 !


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Chyba moja A6 2018 nie otrzyma aktualizacji Android Pie:thinking-face: ale czas pokaże.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Damian K, nie ma sprawy! Trochę zawiodłem się na planowanej dacie udostępnienia aktualizacji dla Note9. Liczyłem, że otrzyma aktualizację w tym samym terminie co S9 i S9+. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i być może Pie dla Note9 pojawi się pod koniec stycznia :winking-face:

 

@vdsl2, nic straconego. Lista może być niepełna i nie zawierać wszystkich modeli, które otrzymają aktualizację.


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

I dlatego, podchodząc do tego filozoficzne...

niezaprzeczalnie należy potwierdzić wyższość litery "S" nad "N" :winking-face::smiling-face:giphy.gif

 :grinning-face-with-one-large-and-one-small-eye::face-with-tears-of-joy::face-with-tears-of-joy::face-with-tears-of-joy:

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Ty już lepiej nie filozofuj :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye:

 

Trzeba spojrzeć na fakty czyli na możliwości telefonu :smiling-face-with-sunglasses:


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Przepraszam... fakt zapomniałem o możliwościach zastosownia jako deski... :winking-face: :face-with-tears-of-joy::face-with-tears-of-joy::face-with-tears-of-joy:deska.gif

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Zobaczymy czy dostanie aktulizacje na swój telefon

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

U mnie wychodzi na to, że wszystkie modele, które mam obecnie w domu dostaną ciastko. :sign-of-the-horns:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje
U mnie wychodzi na to, że wszystkie modele, które mam obecnie w domu dostaną ciastko.

To tak jak u mnie. Zarówno Note9 jak i S8+ otrzymają aktualizację w pierwszym kwartale 2019.


0 Like