Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Debrandowanie, a gwarancja i rękojmia

(Temat utworzony: 03-10-2018 05:03 PM)
7499 Wyświetlenia
Qalix
Student
Opcje

Witam,

Jakoś w marcu debrandowałem telefon S8+. Został on kupiony w Orange. Wgrałem oryginalne oprogramowanie Samsunga. Jak sytuacja wygląda z gwarancją i rękojmią? Niestety nadszedł moment, że telefon muszę oddać na gwarancję, bądź też skorzystać z rękojmi u operatora. Czy z ROM'em XEO (czyli nie oznaczeniem orange) nadal przysługuje mi rękojmia? I czy wgrywając samemu ROM XEO, a nie przez serwis Samsunga, nadal przysługuje mi gwarancja? Dodam, że po wgraniu oprogramowania telefon działał dobrze, a wada przez którą muszę go oddać do serwisu leży raczej w sprzęcie, a nie w oprogramowaniu.

0 Like
69 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@drix1994 i co uważasz, że na oficjalnym forum producenta otrzymasz odpowiedź na pytanie dotyczące działań naruszających zapisy gwarancyjne? 🙄


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
drix1994
First Poster
Opcje

@Szewcu72

We wcześniejszych postach widziałem taka informację, tyle że dla innego przypadku :smiling-face: 

Ps. W sumie to już moje pytanie jest nieaktualne :smiling-face:

0 Like
Szopen
Pioneer
Opcje

@mirudo24  napisał(a):

@Szopen, daj znać czy telefon będzie pobierał bez problemu kolejne aktualizacje oprogramowania przeznaczone dla wariantu XEO. Po debrandingu rozumiem, że masz wariant XEO/XEO,XEO/PRT?


Hej. Właśnie dostałem aktualizację zabezpieczeń więc wszystko działa jak należy :smiling-face: 

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szopen, czyli Twój telefon Note10+ z wariantem XEO/XEO,XEO/PRT poprawnie odbiera aktualizacje. Dzięki za potwierdzenie! :winking-face:


0 Like
drix1994
First Poster
Opcje

Hmm u mnie w S10+ jak widzę teraz jest XEO/XEO/XEF,HUI przy czym aktywne CSC: XEO, a CSC oprogramowania: XEF

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@drix1994, odbierasz najnowsze aktualizacje dla wariantu XEO? Jaką obecnie posiadasz wersję w telefonie?


0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@krmlv  Zapoznaj się z tym tematem.

0 Like
drix1994
First Poster
Opcje

Tak 🙂 w ubiegłym tygodniu odebrałem aktualizacje do Androida 11 przy czym nie miałem jeszcze potrzeby skorzystać z gwarancji, więc nie wiem czy przejdzie :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye:

0 Like
Opcje
Dzień dobry, czy można debrandować S22 ultra zakupionego sieci Orange do csc EUX ?
0 Like
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@WierzbuśS22ultra Ingerowanie w oprogramowanie, wieże się z utratą gwarancji. Na forum nie otrzymasz takich wskazówek.