Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z mini-jack

(Temat utworzony: 05-04-2019 10:42 PM)
902 Wyświetlenia
Marcineks121
Apprentice
Opcje

Mam telefon samsung galaxy j6 ale gdy podłaczam sluchawki dźwięk jest puszczany przez słuchawki i przez głośnik ten z przodu. Co mam zrobic. Próbowałem czyścić ten port ale nic nie dało. Proszę o pomoc.

0 Like
12 Odpowiedzi
RadekK
Hotshot
Opcje

Hej @Marcineks121, próbowałeś na innych słuchawkach? Ta komplikacja występuje od samego początku, czy od jakiegoś czasu?

Czy w Ustawienia -> Dźwięki i wibracja -> Zaawansowane ustawienia dźwięku -> Osobny dźwięk aplikacji -> Masz tę opcję włączoną? 

0 Like
JosherW
Journeyman
Opcje
Witam. 
Posiadam A52. Przy użyciu słuchawek przewodowych poprzez złącze USB-C, dźwięk jest słyszalny. Niestety w przypadku użycia gniazda mini- jack telefon nie widzi nawet, że podłączyłem sluchawki- próbę wykonałem na dwóch egzemplarzach słuchawek. Co może być tego powodem? 
Pozdrawiam serdecznie. 
0 Like
Miedziany_Ryszard
Pathfinder
Opcje
Samsungi mają to do siebie że nie wszystkie przejściówki obsługują, na s20 fe miałem taki przypadek, najlepiej będzie wyposażyć się w orginalne akcesorium, tak wiem troszkę to kosztuje,ale coś za coś, ewentualnie można na allegro poszukać zamiennika ale łatwiej będzie 6 w totka trafić 😆
0 Like
Rasig
Explorer
Opcje
Przecież a52 ma Jacka i o to koledze chodziło
Miedziany_Ryszard
Pathfinder
Opcje
Ahaha sorry, czytanie ze zrozumieniem się kłania 🤦 ,w takim razie niech kolega zacznie od wyczyszczenia gniazda jack,tylko ostroznie, jakąś igłą a jak to nie pomoże to zostaje przejście z usb-c skoro działa
0 Like
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@JosherW Wykonaj test gniazda słuchawkowego, aby go wykonać przejdź do: Ustawienia -> Pielęgnacja baterii i urządzenia -> Diagnostyka -> Słuchawki przewodowe. 

Paramedic88
Troubleshooter
Opcje
Igła lepieĵ nie. Bezpieczniej suchą wykałaczką 🙂
0 Like
Paramedic88
Troubleshooter
Opcje
Prawie każda pójdzie tylko musi być koniecznie z DAC
0 Like
JosherW
Journeyman
Opcje
Bardzo dziękuję za pomoc. Wydawało się to oczywiste, ale jak radził to @Miedziany_Ryszard wyczyściłem gniazdo słuchawek ( wcześniej również to wykonałem). Przy teście dźwięk był. Teraz w każdym razie działają. Dziwne tylko to, że nie ma ikonki słuchawek świadczącym o ich podłączeniu. No cóż. Tak chyba musi być. W każdym razie teraz działa. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.
0 Like