Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Unpacked 2019 - London, baby!

(Temat utworzony: 22-02-2019 02:30 PM)
323 Wyświetlenia
MonikaGS
Helping Hand
Opcje

Czołem wszystkim!

 

To już jutro! :smiling-face::victory-hand::smiling-cat-face-with-heart-shaped-eyes:

 

Jutro dowiemy się co Samsung odkryje przed nami na Unpacked 2019! Będziemy śledzić to wydarzenie z zapartym tchem i wypiekami na policzkach.

 

Dlatego będziemy? Bo liczę, że dołączycie do mnie w tym dniu - rejestracji na transmisję wydarzenia możesz dokonać tutaj.

A ja jednoczesnie pragnę ogłosić, że wraz z naszymi superużytkownikami @Szewcu72 oraz @mirudo24 wybieramy się na Unpacked 2019 w Londynie, który jest połączony ze spotkaniem użytkownikow Społeczności Samsung z całej Europy.

 

W związku z tym obiecuję, że wraz z chłopakami będziemy Was godnie reprezentować i zbierać ciekawy materiał, którym potem chętnie się podzielimy :face-with-tears-of-joy:

 

Szanowni Panowie - już teraz gratuluję przygody! Mam nadzieję, że jesteście już spakowani :smiling-face-with-sunglasses: :earth-globe-europe-africa::airplane::camera::ok-hand:

 

#Readyforlondon #Unpacked #SamsungCommunity #Superusers

54 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Czyli po krótce wiecie już czego się spodziewać.20190220_202406.jpg

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
RadekK
Hotshot
Opcje

Dobra robota chłopaki! Medal za fotki. Pewnie się nagimnastykowaliście biegając z aparatem :smiling-face:

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@RadekK, staraliśmy się z całych sił :winking-face:

 

To był męczący, ale jednocześnie bardzo ciekawy i interesujący dzień. Mamy tyle do opowiedzenia! Dzisiaj przed nami kolejne wyzwania więc zerkajcie do tego wątku :smiling-face-with-sunglasses:

 

Galaxy S10e, S10 oraz S10+ podczas Galaxy Unpacked 2019Galaxy S10e, S10 oraz S10+ podczas Galaxy Unpacked 2019

 


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

A dzień zaczynamy typową angielską pogodą.20190221_075917.jpg

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Super relacja. Pozdrawiam :smiling-face:


mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Dzwoniliśmy do Was, ale nikt nie odbierał :smiling-face-with-sunglasses: Już wkrótce więcej zdjęć!

 

Red telephone boxRed telephone box

 


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@MonikaGS  @mirudo24 @Szewcu72 Fajny macie środek lokomocji :smiling-face: A numer miałem zajęty. Pozdrawiam was z deszczowej Warszawy.

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vdsl2, dziękujemy. Większość dzisiejszej trasy przeszliśmy! Rowerów nie używaliśmy!

 

Zwiedziliśmy wiele ciekawych i interesujących miejsc. Ze względu na dzisiejsze wyzwania nie daliśmy rady podzielić się z Wami fotkami. Jutro to nadrobimy :winking-face:

 

Dziękuję Tobie @MonikaGS oraz firmie Samsung za wspaniałą przygodę oraz gadżety! Podziękowania również dla @Szewcu72 za wprowadzenie pozytywnej atmosfery oraz za interesujące dyskusje!

 

Samsung Galaxy Unpacked 2019Samsung Galaxy Unpacked 2019

 


MonikaGS
Helping Hand
Opcje

@mirudo24, dzięki za aktywne uczestnictwo wraz z @Szewcu72. Czekam z nieciepsliwością na Wasze relacje :smiling-face:

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Relacje się piszą... ale wiecie jak to jest po powrotach... dzieci, rodzina, znajomi, wywiady i autografy... nie jest łatwo i czasu mało.:winking-face::smiling-face-with-sunglasses::face-with-tears-of-joy::face-with-tears-of-joy::face-with-tears-of-joy:

Też się pochwalę.SGU_L_2019.jpg

Wam @MonikaGS i @mirudo24 również chcę podziękować pięknie za czas spędzony wspólnie w bardzo intensywny i kreatywny sposób. A gdyby ktoś myślał, że nic nie robiliśmy, to proszę... S Health nie kłamie. :winking-face:

SH.pngTak nas Szefowa :smiling-face-with-sunglasses: przegoniła po Londynie. :grinning-face-with-one-large-and-one-small-eye:

Pracowaliśmy cały czas, na Unpacked również.event.jpg

Zanim wszystko się zaczęło, wszyscy Superuserzy przygotowywali swoje telefony, aby móc na bieżąco relacjonować wydarzenie. Łatwo nie było.

 

A i najważniejsze... to dla wtajemniczonej. Dzisiaj zjadłem porządnego, prawdziwego "murzynka"... bez zakalca. :winking-face::smiling-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.