Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Unpacked 2019 - London, baby!

(Temat utworzony: 19-02-2019 02:01 PM)
2264 Wyświetlenia
MonikaGS
Helping Hand
Opcje

Czołem wszystkim!

 

To już jutro! :smiling-face::victory-hand::smiling-cat-face-with-heart-shaped-eyes:

 

Jutro dowiemy się co Samsung odkryje przed nami na Unpacked 2019! Będziemy śledzić to wydarzenie z zapartym tchem i wypiekami na policzkach.

 

Dlatego będziemy? Bo liczę, że dołączycie do mnie w tym dniu - rejestracji na transmisję wydarzenia możesz dokonać tutaj.

A ja jednoczesnie pragnę ogłosić, że wraz z naszymi superużytkownikami @Szewcu72 oraz @mirudo24 wybieramy się na Unpacked 2019 w Londynie, który jest połączony ze spotkaniem użytkownikow Społeczności Samsung z całej Europy.

 

W związku z tym obiecuję, że wraz z chłopakami będziemy Was godnie reprezentować i zbierać ciekawy materiał, którym potem chętnie się podzielimy :face-with-tears-of-joy:

 

Szanowni Panowie - już teraz gratuluję przygody! Mam nadzieję, że jesteście już spakowani :smiling-face-with-sunglasses: :earth-globe-europe-africa::airplane::camera::ok-hand:

 

#Readyforlondon #Unpacked #SamsungCommunity #Superusers

54 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Ślubuję... godnie reprezentować nasza społeczność!

Cieszę się bardzo na ten wyjazd, już przebieram nóżkami. :grinning-face-with-one-large-and-one-small-eye::smiling-face:

Aparat przygotowany, ale cała reszta jeszcze przede mną. :winking-face:

Jak już będę po, to może fotkę wstawię.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Przede wszystkim bardzo dziękuję za możliwość wzięcia udziału w galaktycznej imprezie!

 

Biorę ze sobą swój niezadowny sprzęt multimedialny w postaci Note9, którym będę dla Was zbierał cenne informacje i ciekawostki :winking-face:

 

Galaxy-Unpacked-plecak.jpg

A Wy jesteście gotowi na premierę nowych telefonów?


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@mirudo24 @Szewcu72  Miłej zabawy na galaktycznej imprezie :smiling-face::camera:

kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Transmisja na żywo będzie z Unpacked w Londynie czy San Francisco ?


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@vdsl2 wielkie dzięki :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vdsl2, dziękuję bardzo!

 

@kamil40013, wydaje mi się, że bezpośrednio z San Francisco :thinking-face:


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Czekamy na zdjęcia z wyprawy :smiling-face:

zdjęcia.gif

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@vdsl2 no będą, wszyscy bierzemy telefony, jak selfiekija i jeszcze jeden duży. :winking-face:20190219_163207.jpg

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vdsl2, będą zdjęcia, filmy i mnóstwo interesujących informacji! Postaramy się przekazać wszystko to co zobaczyliśmy :winking-face:


0 Like