Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

S10+ odczytuje mi nr telefonu oraz wiadomość .... chętnie bym to wyłączył

(Temat utworzony: 25-05-2019 09:09 PM)
1179 Wyświetlenia
85ad
Apprentice
Opcje

S10+ odczytuje mi nr telefonu oraz wiadomość .... chętnie bym to wyłączył jakieś pomysły?

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
85ad
Apprentice
Opcje

zresetowalem ustawienia ale chyba po tm dozszedlem o co chodzilo monit... byl  wlaczony chyba.
dzieki za pomoc:)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
10 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@85ad a jak włączyłeś? :winking-face: Bo to akurat samo się nie włącza.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
85ad
Apprentice
Opcje
nie mam pojęcia.... ale przy wyłączonym dźwięku czyta nadal nadawce tj nr teflonu oraz wiadomość a jak wlaczyylem nie wiem nie mam pojęcia :smiling-face: ale chce wyłączyć,
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Wejdź w zakładkę dostępność i czytnik ekranu. Sprawdź.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
85ad
Apprentice
Opcje

własnie to jest wyłączone  już troche sie póbowalem z tym. 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@85ad, sprawdź jeszcze w aplikacji Telefon czy przypadkiem nie masz włączonego odczytywania nazw rozmwóców. Przejdź kolejno do: Telefon > trzy kropki > Ustawienia > Odbieranie i kończenie połączeń > Odczytuj głośno nazwy rozmówców. Daj znać czy to pomogło.


0 Like
Rozwiązanie
85ad
Apprentice
Opcje

zresetowalem ustawienia ale chyba po tm dozszedlem o co chodzilo monit... byl  wlaczony chyba.
dzieki za pomoc:)

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@85ad ale co jest wyłączone?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
85ad
Apprentice
Opcje

zresetowalem cale ustawiania a pozniej sie natknolme na monit dzwiekowy  to mialme wlaczone  wczesniej i to przez to  mi czytalo nadawce i tres sms`a.

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@85ad ??? coooo??? nie mogę się doczytać. :face-with-rolling-eyes:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like