Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Londyn UNPACKED 2019 – wrażenia i przeżycia.

(Temat utworzony: 22-02-2019 08:43 PM)
824 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Przyznam, że długo myślałem nad tym jak ma wyglądać ten temat, jakie treści i informacje w nim zawrzeć. Wraz z @mirudo24 dyskutowaliśmy w czasie lotu powrotnego o naszych wyobrażeniach tematów, które dla Was stworzymy. Mam nadzieję, że wypracowane w czasie tej rozmowy kierunki tych opracowań spodobają się Wam. A zatem zaczynam.

 

Jak już wiecie, dzięki firmie Samsung, mogliśmy w dniach 20 i 21 lutego przebywać w Londynie. I nie był to wyjazd turystyczny. 😉 Mieliśmy możliwość uczestnictwa w wielkim corocznym wydarzeniu jakim jest prezentacja nowych produktów marki Samsung. Na tegorocznym Samsung Galaxy UNPACKED 2019, jak wszyscy wiemy miał być zaprezentowany najnowszy model flagowej galaktyki z linii „S” oznaczony cyferką 10. Ale ptaszki ćwierkały również, że możemy spodziewać się zaprezentowania jeszcze kilku urządzeń. I tak też się stało.

 

Jak zapewne wiecie, choć może nie wszyscy, na wyjeździe nie byliśmy sami. Była z nami @MonikaGS, która opiekowała się nami jak „matka”. Jak matka nas wspierała, ale również inspirowała nas do wszelkich działań związanych z relacjonowaniem wydarzenia i przekazywania Wam na bieżąco wszystkich ważnych informacji.

 

The Samsung Community FamilyThe Samsung Community FamilyKolejną rzeczą, którą mogliśmy przeżyć, było spotkanie z innymi Superuserami z Europy. Takich społeczności jak nasza jest 10. I to właśnie dzięki aktywności na poszczególnych forach, my zwykli użytkownicy urządzeń marki Samsung możemy stać się ambasadorami tej marki. Do czego po raz kolejny Was zachęcam. Duża aktywność ma swoje plusy. Nie tylko wdzięczność ze strony innych użytkowników, którym pomogliście rozwiązać problem, ale również wewnętrzną radość z faktu, że można komuś pomagać, że wasze działania są widoczne, że w konsekwencji tej aktywności można uzyskać możliwość spotkania się z innymi forumowiczami, czy uczestnictwa w takich właśnie imprezach.

 

 

 

 

 

 

Wracając do sedna tematu. Zakwaterowani zostaliśmy w hotelu nad brzegiem Tamizy w bezpośrednim sąsiedztwie Tower Bridge. Taki widok witał nas po wyjściu z hotelu.

 

Tower Bridge - widok z przed hoteluTower Bridge - widok z przed hoteluWięcej zdjęć z pierwszego dnia w kolejnym poście zamieści @mirudo24.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po wylądowaniu mieliśmy czas do własnej dyspozycji, w głównej mierze na odpoczynek. Ale wiecie co? Wcale nie odpoczywaliśmy. Naładowaliśmy nasze telefony do pełna, spakowaliśmy selfiesticki oraz jeden dodatkowy aparat i ruszyliśmy na podbój Londynu. Zwiedzanie pod kątem fotorelacji dla Was. Mam nadzieję, że zdjęcia was usatysfakcjonują. :winking-face:

 

Po intensywnym zwiedzaniu przyszedł czas na lunch i spotkanie z innymi Superuserami. Przyznam, ze trudno to opisać, to trzeba najzwyczajniej przeżyć. Początek jak zawsze, jak „na weselu” gdy spotykają się obce osoby. :winking-face: Ale po kilku chwilach, po poznaniu się, to wszystko wygląda tak, jakby każdy z każdym znał się od dawna. Jak byśmy byli użytkownikami jednego forum. W końcu przecież jesteśmy jedną społecznością – Samsung Community. A to, ze pochodzimy z różnych krajów, ze mówimy różnymi językami, nie ma najmniejszego znaczenia.

 

Po lunchu, już nie jako przedstawiciele z różnych krajów, ale jako jedna społeczność Samsunga, wesoła i rozbawiona udaliśmy się na miejsce eventu. Było to wspaniały spacer. Droga prowadziła wzdłuż nieczynnych już starych kanałów żeglugowych prowadzących od Tamizy do starego portu - Tobacco Dock. Stare magazyny zlokalizowane są w rejonie Docklands w East End of London  - St Katharine's & Wapping, London E1W 2SF

 

Tobacco Dock - miejsce Samsung Galaxy UNPACKED 2019Tobacco Dock - miejsce Samsung Galaxy UNPACKED 2019Magazyny zostały zbudowane około 1811 roku i służyły przede wszystkim jako miejsce rozładunku, magazynowania i sklep dla importowanego tytoniu.

 

To właśnie na terenie doków, w klimatycznej atmosferze, odbył się londyński event Samsung Galaxy UNPACKED 2019 z którego naszą relację mogliście czytać i oglądać w tym wątku – Unpacked 2019 - Plug-in London, baby! 

 

Prezentację nowych produktów oglądaliśmy wspólnie. I żeby nie było, że gdzieś z końca sali. Jako superuserzy - Ambasadorzy Społeczności Samsung, siedzieliśmy w pierwszych rzędach. :smiling-face:

 

European SuperusersEuropean Superusers

Dużym zaskoczeniem (ale jakże miłym) dla nas było to, że unpacked rozpoczął się od zaprezentowania najnowszego, dla mnie „kosmicznego” modelu Samsung Galaxy Fold.

 

Galaxy FoldGalaxy Fold

Galaxy Fold jest wyposażony w pierwszy na świecie 7,3‑calowy wyświetlacz Infinity Flex, który można złożyć, zmniejszając rozmiary urządzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Specyfikacja urządzenia Galaxy Fold

fold tabela.PNG

 

Kolejne urządzeniem był właśnie oczekiwany przez wszystkich Galaxy S10. A dokładniej aż 4 jego warianty.

Galaxy S10e, S10, S10+ i S10 5G. Jak dobrze wiemy, Galaxy S10 debiutują w 10-tą rocznicę premiery pierwszego galaktycznego modelu - Galaxy S.

 

Galaxy S10eGalaxy S10e

  Galaxy S10Galaxy S10 Galaxy S10+Galaxy S10+ Galaxy S10 5GGalaxy S10 5G

To co charakteryzuje nową serię to, ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych wbudowany w nowy wyświetlacz Infinity. Z wyjątkiem modelu S10e, w którym czytnik został wbudowany w przycisk POWER.

 

Specyfikacja techniczna modeli Galaxy S10tabela s10-1.png

 

tabela s10-2.png

 

Przyznam się, że z „przecieków” co nieco słyszałem o kolejnym urządzeniu, ale nie wiedziałem, czy zostanie zaprezentowane. Jakże się ucieszyłem, gdy jednak się pojawił. Całkiem nowy tablet - Galaxy Tab S5e.

Galaxy Tab S5eGalaxy Tab S5e

 

Nowy tablet wyposażono w duży 10,5-calowy ekran i pojemną baterię, ale co bardzo ważne, to to, że ma zaledwie 5,5 mm grubości, waży tylko 400 g.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Specyfikacja Samsung Galaxy Tab S5e

tab s5e 1.PNG

tab s5e 2.PNG

Na koniec pozwoliłem sobie zostawić to co tygryski, a przynajmniej ja, lubią najbardziej, czyli urządzenia ubieralne marki Samsung, a dokładnie - Galaxy Watch Active, Galaxy Fit i Galaxy Buds.

Galaxy Active, Fit, Fit e, BudsGalaxy Active, Fit, Fit e, BudsO urządzeniach ubieralnych najnowszej generacji można powiedzieć tylko jedno. Mają zadbać o kondycję użytkowników, w jeszcze prostszy i bardziej wygodny sposób.

 

Specyfikacja Galaxy Watch Activetab active.png

 

Specyfikacja Galaxy Fitgalaxy fit.PNG

 

Specyfikacja Galaxy Budsgalaxy buds.PNG

 

 

Galaxy S10+  (SM-G975F/SD)Galaxy S10+ (SM-G975F/SD)

Po zakończonej prezentacji wszyscy uczestnicy przeszli do

następnej sali, gdzie przygotowane były zaprezentowane

urządzenia. Tam mogliśmy je obejrzeć, porównać ich wersje i

oczywiście ubrać. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po całym dniu „szaleństw” nieco zgłodnieliśmy. :smiling-face-with-sunglasses: Nie pozostało zatem nic innego jak o godz. 22:30 :winking-face: udać się na delikatną kolację. I mówię Wam serio było tylko po jednym steku. :smiling-face::smiling-face::smiling-face:

Po kolacji nie pozostało nam już nic, jak tylko spacer do hotelu a przy okazji podziwianie nocnych świateł Londynu.

 

London by nightLondon by night

Trzeba było wypocząć, ponieważ czekał nas kolejny intensywny dzień w Londynie. Challenge Day. Ale o tym już opowie @mirudo24 w temacie: Samsung London Treasure Hunt czyli polowanie na atrakcje w Londynie.

 

A skoro już wspomniałem o tym temacie, który zawiera zdjęcia z naszej wyprawy do Londynu, to  zachęcam Was do odwiedzenia strony London Superuser Experience 2019, gdzie możecie zobaczyć zdjęcia wszystkich drużyn, w tym naszej - TeamExtra i zagłosować na te, które się Wam najbardziej podobają.

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
3 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72, w zasadzie wyczerpałeś wątek jeżeli chodzi o opis miejsc oraz rzeczy, które zrobiliśmy podczas pierwszego dnia, dlatego skupię się wyłącznie na samym wydarzeniu Galaxy Unpacked 2019. Konferencja rozpoczęła się o godzinie 19 lokalnego czasu w Tobacco Dock.

 

Blisko pół tysiąca osób czeka na rozpoczęcie Galaxy Unpacked 2019Blisko pół tysiąca osób czeka na rozpoczęcie Galaxy Unpacked 2019

 

Usiedliśmy w pierwszym rzędzie i czekaliśmy na to co się wydarzy. Byliśmy całkowicie zaskoczeni. Myśleliśmy, że będzie to wyłącznie Plug-in czyli konferencja na żywo z San Francisco, ale okazało się, że w wydarzeniu wzięli udział również pracownicy firmy Samsung, którzy prezentowali nowe urządzenia.

 

Prezentacja możliwości fotograficznych w Galaxy S10Prezentacja możliwości fotograficznych w Galaxy S10

 

Poniżej zamieszczam galerię zdjęć z urządzeniami, z którymi mogliśmy się zapoznać. Przyjrzeliśmy się fantastycznie wykonanym telefonom Galaxy S10e, S10 oraz S10+. Sprawdziliśmy jak działa wbudowany w wyświetlacz czytnik linii papilarnych oraz indukcyjne ładowanie innych urządzeń. Zerknęliśmy również na zegarek Galaxy Watch Active oraz słuchawki Galaxy Buds. Nowe urządzenia robią piorunujące wrażenie, tym bardziej kiedy mamy możliwość obejrzeć je podczas oficjalnej premiery :winking-face:

 

Galaxy S10Galaxy S10Galaxy S10Galaxy S10Galaxy S10+Galaxy S10+Galaxy S10+Galaxy S10+Galaxy Watch ActiveGalaxy Watch ActiveGalaxy S10eGalaxy S10eGalaxy S10eGalaxy S10eGalaxy BudsGalaxy Buds

Galaxy S10+Galaxy S10+Galaxy FoldGalaxy FoldSzewcu i S10+Szewcu i S10+A kto to?A kto to?SzefowaSzefowa

 

Zachęcam również do obejrzenia filmów z wydarzenia, które znajdują się w tym artykule.

 

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania lub chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej to koniecznie dajcie znać!


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Taką perełkę w sieci znalazłem :smiling-face-with-sunglasses:DJ Koh, nismo, Szewcu72DJ Koh, nismo, Szewcu72

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72, super zdjęcie! Wygląda jakby DJ Koh zwracał się bezpośrednio do nas :winking-face:


0 Like