Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Londyn UNPACKED 2019 - nasze filmy

(Temat utworzony: 23-02-2019 11:52 AM)
359 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Nasza dwudniowa wizyta w Londynie to nie tylko wrażenia oraz zdjęcia, ale również filmy. Przygotowaliśmy dla naszych forumowiczów kilka ciekawych klipów wideo, na których prezentujemy najnowsze telefony z serii Galaxy S10. Przed rozpoczęciem seansu zachęcam Was również do odwiedzenia istniejących już wątków dotyczących wydarzenia Galaxy Unpacked 2019:

 

Londyn UNPACKED 2019 – wrażenia i przeżycia

Samsung London Treasure Hunt czyli polowanie na atrakcje w Londynie

 

Zapraszam do oglądania filmów. To moje pierwsze kroki w reżyserce oraz odgrywaniu głównej roli więc proszę o wyrozumiałość :winking-face:

 

Szybkie spojrzenie na Samsung Galaxy S10: wygląd i obudowa

 

Czytnik linii papilarnych w Samsung Galaxy S10+: konfiguracja i działanie

 

Funkcja Wireless PowerShare w Samsung Galaxy S10+: aktywacja oraz działanie

 

Mini recenzja Samsung Galaxy S10e oraz S10+: czytnik linii, aparaty, wygląd oraz One UI


1 Odpowiedz
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

W związku z tym, że to wątek z filmami z naszego wyjazdu do Londynu, pozwoliłem sobie na zamieszczenie w nim filmowych kompilacji ze zdjęciami uzupełnionymi o muzykę.

 

Pierwszy film, to kompilacja zdjęć i filmu z pierwszego dnia pobytu w Londynie. Z naszego spaceru, spotkania z Superuserami z innych europejskich forów Samsung Community oraz drogi na event Samsunga.

 

Drugi, to już kompilacja, zdjęć i filmu z eventu Samasung Galaxy UNPACKED 2019.

 

Trzeci film, to zbiór zdjęć z drugiego dnia pobytu i Samsung London Treasure Hunt czyli polowanie na atrakcje w Londynie, w którym uczestniczyliśmy.

 

Mam nadzieję, że w ten sposób przybliżę Wam nasz pobyt w stolicy królestwa i sposób spędzenia czasu jaki mieliśmy do dyspozycji.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.