Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacje oprogramowania Galaxy S10e | S10 | S10+ | S10 Lite

(Temat utworzony: 27-02-2019 07:30 PM)
85172 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Galaxy S10e, S10 oraz S10+ podczas Galaxy Unpacked 2019Galaxy S10e, S10 oraz S10+ podczas Galaxy Unpacked 2019

W tym wątku zachęcam wszystkich do dzielenia się informacjami odnośnie nowych aktualizacji oprogramowania w telefonach Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+ oraz Galaxy S10 Lite. Pamiętajcie, że z reguły w pierwszej kolejności aktualizacje trafiają do telefonów zakupionych w wolnej sprzedaży (wariant XEO). Telefony pochodzące od operatorów otrzymują aktualizacje nieco później. Poniżej zamieszczam odnośniki do najnowszych informacji o aktualizacjach:

Galaxy S10e:

Galaxy S10:

Galaxy S10+

Galaxy S10 Lite

Przydatne odnośniki na forum:

Przydatne zewnętrzne odnośniki:


1 837 Odpowiedzi
Alicja70
Helping Hand
Opcje

No i to by się zgadzało ale moja sister tego nie zaakceptowała dopiero ja to zrobiłam...

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Zajrzałem w ciemne zakamarki internetu i wiecie co, na chwilę obecną nie ma nic "przyszłościowego". :face-with-rolling-eyes: Czyżby szykowały się dodatkowe uaktualnienia poza łatkami bezpieczeństwa? :thinking-face::smiling-face-with-sunglasses:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72, dokładnie tak podejrzewam, że oprócz poprawek bezpieczeństwa pojawią się również inne usprawnienia. Na pewno Samsung pracuje nad ulepszeniem ultradźwiękowego czytnika linii papilarnych, ale to może nie być jedyna dodatkowa poprawka jaką zobaczymy w nadchodzącej aktualizacji.


0 Like
Alicja70
Helping Hand
Opcje

Fajnie by było dostać więcej nowości oprócz łatek...

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Alicja70, zgadzam się. Regularne poprawki bezpieczeństwa cieszą, ale pełnia szczęścia to aktualizacja z nowościami i innymi udoskonaleniami :winking-face:


Alicja70
Helping Hand
Opcje

@mirudo24 Dokładnie tak. Ciekawa jestem kiedy i z jakimi dodatkami pojawi się coś nowszego. Gdzieś w necie widziałam, że jest wersja 9.1 wydana już i chyba powinniśmy ją dostać no chyba, że zamiast tego załapiemy się na testowego andka Q o którym słyszałam, że Google powiększyło listę o nowych producentów.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Alicja70, Android 9.0 to obecnie najnowsza stabilna wersja systemu. Rozpoczęły się beta testy nowej wersji Android Q, ale o tym już wiesz ponieważ rozmawialismy na ten temat w tym wątku. Podejrzewam, że modele S10 otrzymają dostęp do testów nowej wersji systemu podobnie jak modele S9 otrzymały dostęp do testów Pie a modele S8 do wersji Oreo :winking-face:


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Doskonała informacja. Oprogramowanie o numerze  G970FXXU1ASC8, G973FXXU1ASC8 oraz G975FXXU1ASC8 zbliża się dla modeli Galaxy S10e, S10 oraz S10+. Oprócz marcowych poprawek bezpieczeństwa pojawią się również ulepszenia w stabilności aparatu oraz poprawki w funkcji ładowania zwrotnego Wireless PowerShare.

 

Na ten moment aktualizacja jeszcze nie jest dostępna dla naszego regionu, ale powinna się pojawić w ciągu kilku kolejnych dni. Sprawdzajcie Wasze telefony i dajcie znać jak tylko otrzymacie opisywaną aktualizację.


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Potwierdzam fakt pojawienia się aktualizcji w wersjach europejskich, w tym XEO. Poniżej pełne wagi systemów w wersjach przeznaczonych do pełnej instalacji, np. serwisowej.

 

Galaxy S10eGalaxy S10e

Galaxy S10Galaxy S10

Galaxy S10 PlusGalaxy S10 Plus

Ale pobieranie idzie jak po grudzie, ale się rzucili :smiling-face-with-sunglasses::winking-face:

 

Szybciej się nie da  ;)Szybciej się nie da :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.