Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Galaxy S20+ - błędy po zainstalowaniu aktualizacji z lutego

(Temat utworzony: 28-03-2022 02:40 PM)
962 Wyświetlenia
Kamil9292
Pioneer
Opcje
Witam, zwlekałem z aktualizacją z lutego na moim S20+, parę dni temu zainstalowałem  aktualizację z lutego (2022) i od tego czasu mam mnóstwo błędów. Telefon zawiesza się, dotyk jakby ma opóźnienie lub w ogóle nie wykrywa dotyku(?), nie widzę zapisanych linków, dużo wolniej chodzi. Dzisiaj dla przykładu odpaliłem sobie jakiś filmik na yt i mój telefon na 10 minut totalnie odpłynął- nie mogłem go zablokować, wyłączyć, zmienić aplikacji, totalnie nic nie mogłem zrobić. Wydajność w grach to samo, nagle w grach w które grałem w sumie 2 lata na tym telefonie mam dużo gorszą wydajność.

Co mam w takiej sytuacji zrobić? Do czasu nim zaaktualizowałem telefon wszystko działało bez zarzutów. Czekać na następną aktualizację czy zgłosić do serwisu?
0 Like
34 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Kamil9292  Witam

Coś musi być nie tak z telefonem. Spróbuj na początek wykonać  reset do ustawień fabrycznych,

https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/poradnik-soft-hard-reset-tryb-bezpieczn... 


Tommy333333
Pathfinder
Opcje
Witam. Jaka to była aktualizacja systemu One Ul 4.1 ? Bo ja dopiero parę godzin temu robiłem aktualizacje 4.1 na S20+ i na razie nic niepokojącego się nie dzieje.
0 Like
Kamil9292
Pioneer
Opcje
Witam. Z tego co widzę to mam One UI 4.0, a aktualizacja z 1 lutego 2022
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@Kamil9292 Witam. Telefon masz XEO czy brandowany? Mam S20+ 5G aktualizacja w Play nie ma żadnych problemów. Więc Tak jak wspomniał @PrzemekM zalecam reset telefonu.
Adamos1972
First Poster
Opcje
Ja nam s20+ z się 5g I cisza
0 Like
Eliza1972
Apprentice
Opcje
Witam jak zrobić ustawienia fabryczne
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Eliza1972  Witam

Reset można zrobić z poziomu ustawień telefonu lub za pomocą przycisków, podaję link do instrukcji:

https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/poradnik-soft-hard-reset-tryb-bezpieczn... 


Eliza1972
Apprentice
Opcje
Ale chodzi mi o s20+
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Eliza1972  Tak, również ten link się tyczy tego modelu albo najłatwiej:

Ustawienia > Zarządzanie Ogólne > Resetowanie> Ustawienia Fabryczne


0 Like