Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

s20 FE

(Temat utworzony: 04-10-2020 11:24 PM)
477 Wyświetlenia
Arek30
Navigator
Opcje
Witam interesuję się samsungiem FE. na marzec chciałbym go nabyc. Byłbym wdzięczny o opinie uzutkowników tego smartfona czy flagowca. Interesuje mnie głównie aparat przedni bo ja nagrywam tik toki aktualnie 168k i chce wiedzieć czy ma sens inwestowac ten kowbajn
0 Like
6 Odpowiedzi
klosio93
Pioneer
Opcje
jeśli chodzi o to jak chodzi to jestem zadowolony, ale raczej radze wziąć wersje ze snapdragonem. jest wydajniejszy i mniej zużywa energii. Natomiast aparat do selfie jest raczej w porządku ale nie wrzucałem nigdzie zdjęć z przedniego aparatu. więc pod tym kątem nie chce się wypowiadać.
0 Like
Arek30
Navigator
Opcje
a ile kosztuje ten denny snap dragin skoro to najslabsze procki
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Arek30  Ten Samsung Galaxy S20 FE 5G cena tylko 3399zł a ten Samsung Galaxy S20FE 2899 zł

0 Like
Arek30
Navigator
Opcje
do marca będzie za 2500 zł bez 5g
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Arek30 a my przypadkiem, tu na forum, nie mamy już działu przeznaczonego dla całej serii S20? 🙄

https://eu.community.samsung.com/t5/galaxy-s20-s20-s20-ultra/bd-p/pl-galaxy-2020

A w nim są już nawet tematy poświęcone wersji FE.

Jaki jest więc sens zakładania kolejnego i to w niewłaściwym dziale?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
maderos
Pioneer
Opcje
Arek, ogarnij się. Co chwila czytam te twoje wypociny o kiepskim snap draginie...odinstaluj tiktoka, poczytaj trochę informacji na różnych forach i wróć tu wtedy.