Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacje oprogramowania Galaxy S10e | S10 | S10+ | S10 Lite

(Temat utworzony: 28-09-2020 09:21 AM)
330 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Galaxy S10e, S10 oraz S10+ podczas Galaxy Unpacked 2019Galaxy S10e, S10 oraz S10+ podczas Galaxy Unpacked 2019

W tym wątku zachęcam wszystkich do dzielenia się informacjami odnośnie nowych aktualizacji oprogramowania w telefonach Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+ oraz Galaxy S10 Lite. Pamiętajcie, że z reguły w pierwszej kolejności aktualizacje trafiają do telefonów zakupionych w wolnej sprzedaży (wariant XEO). Telefony pochodzące od operatorów otrzymują aktualizacje nieco później. Poniżej zamieszczam odnośniki do najnowszych informacji o aktualizacjach:

Galaxy S10e:

Galaxy S10:

Galaxy S10+

Galaxy S10 Lite

Przydatne odnośniki na forum:

Przydatne zewnętrzne odnośniki:


1 837 Odpowiedzi
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

@Przemuś @ Faktycznie chyba coś w tym jest. Mój s10e kilka razy tak jakby zawibrował jak miałem go w kieszeni. Myślałem że coś przyszło a tu nic. Jakoś tak nie zwracałem szczególnie uwagi

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Przemuś@Jardo@petruswojcik, skoro problem występuje na kilku telefonach to może to być jakiś błąd w oprogramowaniu. W takim wypadku warto to zgłosić za pomocą aplikacji Samsung Members. Jeżeli zdecydujecie się na wysłanie zgłoszenia to koniecznie dajcie znać jak otrzymacie odpowiedź.


0 Like
Waldi33
Voyager
Opcje

@mirudo24 @Przemuś @petruswojcik @Jardo Problem z losowymi i przypadkowymi wibracjami zniknie gdy wylączycie kompas w szybkich narzędziach w panelu Edge lub w aplikacjach👍😊

petruswojcik
Helping Hand
Opcje

@Waldi33  tyle że ja tych opcji nie używam a kompasu w apkach nie umiem znaleźć. Na krawędziowym mam tylko kontakty

0 Like
Przemuś
Pathfinder
Opcje

@Waldi33, dzięki za tipa. Ja z kolei kompas mam w menu krawędziowym w sekcji "Narzędzia" ale on stanowi część innych ciekawych i użytecznych apek jak Latarka i Poziomica. No nic, jeśli istotnie, jak rzecze @petruswojcik nie ma odrębnej apki Kompas, to wyłączę ten panel w Menu krawędziowym i sprawdzę czy te delikatne wibracje ustąpiły.

 

Przy okazji pragnę nadmienić, że owe wibracje pojawiają się tylko wtedy kiedy korzysta się z telefonu, np. spuszczając górną belkę ale też nie za każdym razem i są one zupełnie przypadkowe. Nic nie dało wyłączenie "Interakcji dotykowych" czy też "Gestów nawigacyjnych" w menu "Dźwięki i wibracja" w sekcji "Sterowanie dźwiękiem/ wibracjami systemu".

Dobroci,
Przem
0 Like
Waldi33
Voyager
Opcje

@petruswojcik Wybierz Menu,Aplikacje,na górze trzy kropki i Pokaż aplikacje systemowe i wyszukaj Narzędzia.

Waldi33
Voyager
Opcje

@Przemuś Jak coś,to daj znać czy te rozwiązanie pomogło bo ja na swoim S10 tego nie zauważyłem i nie mam tych problemów.

0 Like
Jardo
Pathfinder
Opcje

Wylaczylem kompas zobaczymy

0 Like
Maczeta1983
Pathfinder
Opcje

Osobiście tych przypadkowych wibracji nie doświadczyłem ale mam wrażenie, że po ostatniej aktualizacji WiFi jakby gorzej działało i bateria krócej trzymała. Dodatkowo nie zawsze telefon zaczyna się ladowac po podpięciu ładowarki. Czasem trzeba wyjąć wtyczkę z usb i jeszcze raz podpiąć. Tel s10+.

0 Like
petruswojcik
Helping Hand
Opcje

@Maczeta1983  podobne rzeczy zauważyłem u siebie na s10e tzn. problemy z WiFi i trzymaniem baterii. WiFi często łapie długo nawet bardzo długo. Dość często musze ruter restartować ale to działa na krótko. Natomiast z ładowaniem nie mam problemu. Z WiFi też tak kiedyś miałem coś w kwietniu chyba ale po aktualizacji się poprawiło i działało dobrze do ostatniej aktualizacji.

0 Like