Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Note10 | Note10+ (všeobecná diskuze)

(Téma vytvořeno: 19-12-2019 01:25 PM)
382 Zobrazení
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Nová hvězda mobilního zařízení Galaxy Note10 a Note10+, ve kterém najdete počítač, herní konzoli, filmové studio a inteligentní pero.

 

Já i @pRo_lama již máme tento úžasný telefon objednaný, tak pokud Vás cokoliv zajímá, napište nám do komentářů :winking-face:

 

1.JPG2.JPG3.JPG4a.JPG4b.JPG4c.JPG5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG9.JPG10.JPG11.JPG

 

Více informací a případná objednávka je možná přímo na stránkách Samsungu.

 

 

285 Odpovědi
90Adam
Navigator
Možnosti

To je super :smiling-face: 

Dokázal by mi někdo poradit, kde zjistím, jesli mám XEZ, VDC, O2C nebo TMC? Děkuji. Adam

0 Like
PetrV
Troubleshooter
Možnosti

Tak hotovo , jdu ještě na hardreset , dělám to vždy po aktualizaci Screenshot_20191219-110440_Software update.jpg

 

 

S23 ultra 512GB
PetrV
Troubleshooter
Možnosti

Jaký má s telefon najdeš v nastavení , o telefonu , informace o telefonu 

S23 ultra 512GB
Kdo_vi
Pioneer
Možnosti

Funguje vám přepnutí ovládání gesty na swipnuti od levé nebo pravé strany obrazovky?

Nastavení-zobrazení-navigační panel-gesta na celou obrazovku a tam mám neaktivní tlačítko další možnosti. Tam by to mělo jít přepnout.

Edit: tak tato možnost je neaktivni při použití Nova launcheru. WTF.

0 Like
Reliks
Voyager
Možnosti

SmartSelect_20191013-193502_Settings.jpg

@90Adam  Nastavení - o telefonu - informace o softwaru a tohle. 

 

@Kdo_vi Jde využívat jen bez launcherů 3 strany s origo Samsung UI.

90Adam
Navigator
Možnosti

Na ta Uživatel


@Kdo_vi  napsal:

Funguje vám přepnutí ovládání gesty na swipnuti od levé nebo pravé strany obrazovky?

Nastavení-zobrazení-navigační panel-gesta na celou obrazovku a tam mám neaktivní tlačítko další možnosti. Tam by to mělo jít přepnout.

Edit: tak tato možnost je neaktivni při použití Nova launcheru. WTF.



Na gesta používám aplikaci Okraj obrazovky, nefunguje to stejně? 

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Aktualizace na Android 10 pro Note10+ už je dostupná klasicky přes OTA :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type::

 

Screenshot_20191219-124618_Software update.jpg

 

 

Reliks
Voyager
Možnosti

Nechci tedy strašit, ale po aktualizaci na A10 mi přijde že 45W nabíječka nabíjí nějak hodně pomalu. Už to pozoruji od té doby co sem nahodil stabilní z poslední beta verze (někdy minulý týden).

Dneska sem bohužel nekouknul v kolik sem tel na nabíječku připojil, ale v tuhle chvíli mám jen 66% a doba do nabití 37 minut. Podle screenu sem ho připojil cca ve 12 hodin. :thinking-face:Screenshot_20191219-131010_Device care.jpg

0 Like
90Adam
Navigator
Možnosti

My s telefony od T-mobile máme asi zatím smůlu ... :smiling-face: 

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Všeobecně telefony od operátorů mají zpravidla pár dní zpoždění oproti telefonům z volné oficiální distribuce. Ale také se dočkáte :winking-face:

 

 

0 Like