Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Note10 | Note10+ (všeobecná diskuze)

(Téma vytvořeno: 23-08-2019 10:53 AM)
10006 Zobrazení
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Nová hvězda mobilního zařízení Galaxy Note10 a Note10+, ve kterém najdete počítač, herní konzoli, filmové studio a inteligentní pero.

 

Já i @pRo_lama již máme tento úžasný telefon objednaný, tak pokud Vás cokoliv zajímá, napište nám do komentářů :winking-face:

 

1.JPG2.JPG3.JPG4a.JPG4b.JPG4c.JPG5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG9.JPG10.JPG11.JPG

 

Více informací a případná objednávka je možná přímo na stránkách Samsungu.

 

 

285 Odpovědi
PetrV
Troubleshooter
Možnosti
Právě dorazila aktualizace duben

Screenshot_20210407-172354_Software update.jpg

S23 ultra 512GB
0 Like
Judes1
Pathfinder
Možnosti

Keďže som s Note 10+ spokojný aj po roku a pól a zatiaľ sa ho ešte nachystám vymeniť tak som ho dnes aktualizoval na výzore. Teraz je v kurze na zadnej strane telefónu matné sklo a tak som sa rozhodol vymeniť doposiaľ používanú ochrannú fóliu lesklú za mastnú. Prikladám link ak by mal niekto záujem. 

https://www.emobilshop.sk/kategoria/hydrogel-ochranna-folia/hydrogel-matna-zadna-ochranna-folia-sams...

A tu prikladám foto.

IMG_20210429_211714.jpg

20210429_212719.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------
Samsung Galaxy Note 10 Plus
Galaxy Buds +
0 Like
Judes1
Pathfinder
Možnosti

Dnes nabehla nová aktualizácia zo zabezpečením 1. 6.2021.

Screenshot_20210610-132225_Software update.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------
Samsung Galaxy Note 10 Plus
Galaxy Buds +
figaro1
Voyager
Možnosti

Včera dorazila aktualizácia N975FXXUH7HVC6/N975FXUU7HVB9 ktorá prináša One UI 4.1.

Zrejme to bude posledná veľká aktualizácia na N10+, ďalej môžme očakávať už len bezpečnostné záplaty.

N10+ je aj dnes veľmi kvalitný a spoľahlivý telefón. Mal som predobjednávku na S22Ultra, ale tento týždeň som ju zrušil. Jednak nie je istý ani už v poradí tretí termín dodania (1.4.), ale rozhodol som sa tak hlavne pre množstvo reportovaných chýb novej vlajkovej lode (nemožnosť sa dovolať, strata GPS signálu, oneskorenie zvuku oproti videu, Android auto, chrčiaci reproduktor, mrznutie telefónu atď). Počkám ako sa to Samsungu podarí vyladiť aktualizáciami a po lete uvidím, či kúpim nakoniec S22Ultra, ktorá by už mala byť odladená alebo niečo iné. S N10+ som zatiaľ maximálne spokojný.

0 Like
so1a
First Poster
Možnosti
Dobrý den mám samsung note 10 plus a z ničeho nic mě přestal fungovat mikrofon.Restartovala obnovila zařízení ocistila od prachu prostě vše ale mikrofon stále nefunguje. Dokonce byla výměna základové desky mikrofonu ale taky jsem neuspěla. V oprane telefonu mi řekli že nelze zpravidla že je to softwarem. Můžete mi prosím poradit. Nechce se mi dát ho pryč...dekuji
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Dobrý den, telefon byl v autorizovaném servisu? Pokud by byl problém v software, pomohl by factory reset. Zkuste ještě v aplikace Telefon zadat kód *#0*# a tam projet diagnostiku.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like