Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Otisk prstu

(Téma vytvořeno: 23-01-2024 02:09 PM)
193 Zobrazení
matpaskovcz1
First Poster
Možnosti

Dobrý den všem.

Chci se zeptat mam popraskaný displej v místě kde je čtečka otisku prstu vše funguje jak má ale otiskmi to přestalo brát.Dá se změnit pozice čtečky někam jinam na displeji?Jinak vše funguje idotyk přes praskliny dík za každou radu Martin

0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
FRENKY22
Hotshot
Možnosti

Neda. Čtečká má senzor pouze v daném místě. Ale můžete otisky vypnout a přejít na ověřování obličejem.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

7 Odpovědi
Řešení
FRENKY22
Hotshot
Možnosti

Neda. Čtečká má senzor pouze v daném místě. Ale můžete otisky vypnout a přejít na ověřování obličejem.

TommyCZ
Samsung Members Star ★
Možnosti
Čtečku určitě nemůže posunout na jiné místo. Ale pokud máš telefon v záruce můžeš tam mít ještě k tomu do dvou let záruku na výměnu displeje zadarmo.
0 Like
matpaskovcz1
First Poster
Možnosti

Ok díky ja to potřeboval k vuli plateb paypal obličej použivam.

0 Like
matpaskovcz1
First Poster
Možnosti

Bohužel mi spadnul až po záruce ale zatím do toho nechci vrtat když vše šlape teda krom otisku.Za výměnu chtějí 7k to se mi zdá dost raděj odložím na nový note i když je to škoda protože každý note jsem měl 5let

0 Like
TommyCZ
Samsung Members Star ★
Možnosti
To je škoda tedy.
0 Like
Eazy
Troubleshooter
Možnosti

Dobrý den, k té výměně, resp. k její ceně - v případě výměny displeje se nemění pouze displej samotný, ale včetně rámu, do kterého se "naskládají" původní vnitřnosti. A vzhledem k možnosti poškození baterie při demontáži (do řady S23 byla lepena poměrně silným lepidlem), se mění i baterie. Za uvedenou cenu tak máte prakticky nový telefon, s novou baterií. Takže ta částka má jisté opodstatnění - jinak N10+ má garantovanou cenu 8.399 a N10 7.699.

0 Like
matpaskovcz1
First Poster
Možnosti
Jj info už mám kdysi jsem si vše měnil sám ale teď podle videonávodu bych to taky zvládnu ale co když se něco pokazí?raději to zatím nechám tak a došetřím na nový ale věřím že minimálně 2 roky ještě pošlete.
0 Like