Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Note10 | Note10+ (všeobecná diskuze)

(Téma vytvořeno: 23-08-2019 10:53 AM)
9878 Zobrazení
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Nová hvězda mobilního zařízení Galaxy Note10 a Note10+, ve kterém najdete počítač, herní konzoli, filmové studio a inteligentní pero.

 

Já i @pRo_lama již máme tento úžasný telefon objednaný, tak pokud Vás cokoliv zajímá, napište nám do komentářů :winking-face:

 

1.JPG2.JPG3.JPG4a.JPG4b.JPG4c.JPG5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG9.JPG10.JPG11.JPG

 

Více informací a případná objednávka je možná přímo na stránkách Samsungu.

 

 

285 Odpovědi
Jirkacz73
Explorer
Možnosti
Pošťák dorazil, tak jdu přehazovat simky a data. Když budete někdo něco chtít vědět, tak se ptejte. PS. Dejte mi pár hodin na mazlení 😄
Notař. Note 10+,Watch 46mm,Buds
pRo_lama
Voyager
Možnosti

Vieš, že ho už mám dlhšie.Už iba ty čakáš. 

 

Kľudne sa spýtajte čo vás zaujíma. 

JirkaCV
Apprentice
Možnosti

22.8. kolem 13h jsem kuchnul krabičku a vybalil krásný, modrý Note 10+. Je skvělý... :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

...
Samsung Galaxy Note 10+ 256GB + 200GB SDXC; Samsung Galaxy Watch 46mm
Bodo-3
Explorer
Možnosti

Při nabíjení Note 10+ neustále svítí oznámení o době zbývající do plného nabití. Nezmizí ani po plném nabití. Jelikož oznámení svítí pořád na stejném místě,  po čase  zde bude displej vypálený. Nenašel jsem možnost vypnutí informace o probíhajícím nabíjení, proto se ptám, jestli máte nějakou radu nebo řešení. 

 

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Tohle chování se u řasy S10 neobjevuje, hláška by měla zmizet po ukončení nabíjení. Instaloval jsi aktualizaci, která byla tento týden uvolněna?


fajn-Snek-podpis-B


pRo_lama
Voyager
Možnosti

Bohužiaľ sa to tam zobrazujem ani u najnovšej aktualizácie. Skúšal som aj cez Bixby Routines nastaviť profil Charging a tam je možnosť vypnúť AoD, ale stále to svieti aj keď je zapnutý tento profil.

0 Like
pRo_lama
Voyager
Možnosti
Zatiaľ som našiel iba jedno riešenie, ktoré funguje, ale to je dosť hard-core. Kompletné vypnutie AOD cez aplikáciu CCSWE App Manager (SAMSUNG) - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ccswe.appmanager.samsung
Bodo-3
Explorer
Možnosti

Řešení je to radikální. Ale Always On chci mít aktivní. Nezbývá než čekat na aktualizaci samsungu,  která tento problém vyřeší. Už jsem psal na podporu,  takže uvidíme. V každém případě děkuji za snahu a reakci.

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Hodně štěstí s tím nápisem o nabíjení, já na to nadávám furt, přišlo to myslím s OneUI 😕

Jinak řešení je samozřejmě i mnohem jednodušší, a to vypnout AOD přes tuhle ikonu ručně:

Screenshot_20190826-085624_Nova Launcher.jpg

A nebo si udělat profil v Bixby Routines

Screenshot_20190826-085739_Bixby Routines.jpg

 

Během nabíjení se vypne AOD včetně té hlášky.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro