Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Note10 výměna baterie nebo S24

(Téma vytvořeno: 30-01-2024 10:54 PM)
189 Zobrazení
sedvo
Navigator
Možnosti
Zdravím, 

u Note10 mi píše diagnostika, že baterka už po 4 letech je skoro KO. A teď otázka NECHAT VYMĚNIT BATERKU a nebo jít do S24.

U Note10 mi vyhovuje Spen a také velikost. Ultra je lopata a to mi úplně nevyhovuje. 

Měnil někdo baterii v Note10 a kolik to případně stojí. Na netu je výměna za cca 1500,-, což je asi slušná suma. Ale chtěl bych zachovat voděodolnost a to asi je nejlepší v autorizovaném servise,že?
0 Like
7 Odpovědi
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
Dobrý večer @sedvo
pokud Vám stále vyhovuje model Note10 a výměna baterie bude za slušnou cenu, tak nevidím důvod proč nezůstat u původního modelu (pokud neřešíme aktualizace zabezpečení, nové funkce apod.). Samozřejmě pokud chcete zachovat voděodolnost, bude nejlepší výměna v autorizovaném servisu.

fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @sedvo 

Podle ceníku oficiálního servisního partnera společnosti Samsung - Britexu vyjde výměna baterie na Vašem telefonu na 1.160 Kč.

BRITEX

fajnSnek_1-1706684619677.png

Ještě je otázka zda nebude potřeba i výměna zadního krytu, ale detaily už Vám pak řekne servisní středisko.

Osobně chápu, že Vám Note 10 vyhovuje, protože v současné nabídce nenajdete plnohodnotnou kompaktní náhradu, respektive včetně podpory SPEN. 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Eazy
Troubleshooter
Možnosti
Dobrý den, v prvé řadě se obraťte na nejbližší autorizovaný servis - pokud chcete mít na práci záruku a chcete zachovat voděodolnost.

V ceně by měla být pouze práce a cena baterie samotné - nicméně pokud technik při montáži/demontáži poškodí zadní sklo, měli by Vám jej nahradit novým zdarma.

https://www.samsung.com/cz/support/seznam-autorizovanych-servisnich-stredisek-samsung/#Mobile

Určitě doporučuji si v servisu nechat vytvořit nabídku a pak se rozhodnout.
0 Like
sedvo
Navigator
Možnosti
Pánové děkuji za info. Jsem Brna, takže zavolám do BSPmobil a zeptám se konkrétně.

Je fakt, že Note10 je super telefon. Půjdu do výměny baterie. Sice podpora už není, ale to mě úplně nevadí. Ještě jednou děkuji
MichaelOfficial
Troubleshooter
Možnosti
Na mobil pohotovost vám dají novou baterii za asi 1200 a udělají to na počkání, a přitom zachovají IP68.
0 Like
Rada666
Pioneer
Možnosti
Určitě s 24 ultra mám ji už týden a naprosté spokojenost
0 Like
sedvo
Navigator
Možnosti
Ještě bych měl dotaz. Je možné, že z odcházející baterií může blbnout i bezdrátové nabíjení? Používám jenom originální bezdrátové nabíječky a někdy se mi to podaří spustit tak, že zapnu reverzní nabíjení a pak se spustí bezdrátové nabíjení. Někde je chyba a asi budu muset jít do výměny.
0 Like