Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Zlyhanie domacich kin

(Téma vytvořeno: 02-07-2020 10:33 AM)
716 Zobrazení
pedroke
Explorer
Možnosti

Zda sa, ze stovky pouzivatelov maju problem s viacerymi modelmi domacich kin a BD playerov.

Pravdepodobne chybny update sposobil, ze zariadenia po zapnuti ostanu zacyklene v nacitavani disku a naslednom restarte. Nie je mozne stihnut prepnut ziadnu aplikaciu.

Ja mam tento problem s HT-J4200, no globalne su postinute stovky zariadeni.

Viac na 

https://eu.community.samsung.com/t5/Audio-Video/HT-J4500-home-cinema-cycling-on-and-off-repeatedly/t...

 

Kto mate tento problem, prosim bombardujte support, aby sa riesenie naslo co najskor aj pre SK/CZ.

55 Odpovědi
Phoenix8x8
Student
Možnosti
Doufam že nemyslíš 200 Eur za opravu ale novej dvd přehrávač.. Já za něj dával skoro 10 tisíc kč, mam ho rok a teď se na něj můžu jen dívat jak stojí pod televizí...Kdyby se to týkalo mobilů řešil by to hned protože na nich vydělává nejvíc. Nějaký kina jsou mu koukam u pr..... Hnát to někam si myslim že nemá cenu, protože si stejně prosadí svou a já bych ještě na to zrtratil.
0 Like
branp99
Explorer
Možnosti
Neztrácejmež naději, v Americe už probíhají svozy, nebuďme netrpěliví, mám zkušenost, že se to potáhne i týdny. Bohužel český trh není pro Samsung až tak zajímavý. Ale určitě to bude řešit.
0 Like
pOwl
Explorer
Možnosti

Ćeské servisy nezahálejí. Včera jsem byl přítomen rohovoru, kdy technik tvrdil, že mají vyvinutou metodu odblokování, ale že je to zatím metoda několika pokusů na jedno zařízení a u domácích kin je prý několikanásobně náročnější.

 

Prý se nyní snaží metodu ustabilizovat.

 

Chápu, že to zní jako povídačka rádia Jerevan.

0 Like
Phoenix8x8
Student
Možnosti
A pribliznou dobu kdy by se jim to mohlo podarit nevis? Ja jen jestli si mam kupovat jiny kino nebo ne 😀 Jinak dik za info.
0 Like
pOwl
Explorer
Možnosti

To skutečně netuším. Ale možná je to na dobré cestě.

 

V anglickém fóru se již také začínají objevovat lidé, kterým chodí (mailem) protokoly o opravách. Zajímavé je že zřejmě ne všechny zařízení jsou stejně jednoduchá, někteří lidé tvrdí, že jim servis oznámil problémy.

 

Teď ještě aby se český Samsung pochlapil a udělal svolávačku a opravoval zdarma. Pokud bych měl za opravu platit čásky přibližně stejnou jako nový přístroj, tak váhám, ale obávám se, že přesně na toto Samsung hraje.

0 Like
pedroke
Explorer
Možnosti

Nechapem celu tuto drzost Samsungu.. Stovkam ludi dobabru bezchybne zariadenia, ci uz svojou chybou, alebo lahostajnostou zo dna na den.. a nemaju ani tolko slusnosti to verejne komunikovat a okamzite napravit. Len hlupak by si od takejto spolocnosti este nieco v buducnosti kupil... Ani vo sne by mi nenapadlo za takuto opravu platit, to uz by som to zariadenie radsej roztrieskal kladivom a video z ritualu zverejnil aj s vysvetlenim a skvelou reklamou... Je to velka hanba pre Samsung!!!

0 Like
pOwl
Explorer
Možnosti

Takže na anglickém fóru se objevují první lidé s opraveným zařízením.

 

Český Samsung slovy své podpory stále situaci řeší.

0 Like
B3TON
First Poster
Možnosti

Na U.S. fore citam tak isto ze maju ludia uz opravene zariadenia a vo fakture je akurat softvare/firmware update. Co je ale pecka a totalny amaterizmus, ze ani do dnesneho dna ludia ani v autorizovanych servisoch a ani na technickej podpore nic nevedia. Tesi ma na jednej strane ze sa mi opat raz potvrdilo ze prechod k Apple bol dobry krok, ale to ze mam doma ciernu nefungujucu tehlu za 300 EUR kvoli chybe vyrobcu, ktory to totalne ignoruje a neriesi ma urcite netesi. Nemusim vraviet ze od Samsungu si po tejto dalsej zlej skusenosti urcite nekupim uz nikdy nic. Pockam este tak maximalne tyzden a urcite podavam podnet na inspekciu a myslim ze nebude problem najst ludi ktory sa kumne pripoja. Urcite nebudem platit za ziadnu opravu, ci uz bol prehravac v zaruke alebo nie. Plus odkaz pre Samsung: Pokial potrebujete poradit ako sa robi zakaznicky servis, kontaktujte ma emailom.

0 Like
Phoenix8x8
Student
Možnosti

Diky za informace. Nebylo tam nahodou i psano jak to Samsung vyresil? Jestli na dalku aktualizaci nebo se muselo k nim s kinem?

0 Like
B3TON
First Poster
Možnosti

V US a UK (myslim ze aj v DE)posielaju shipping labely ludom, cize kurier si to vyzdvihne u nich doma a plati to samsung, cize nepredpokladam, ze to urobime doma na kolene. Kazdopadne samotna oprava je za par minut. U nas stale nikto nic. @Samsung u nas samozrejme spi, kedze nema ziadny update uz treti (!) tyzden .

0 Like