Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Zlyhanie domacich kin

(Téma vytvořeno: 19-06-2020 09:25 PM)
4187 Zobrazení
pedroke
Explorer
Možnosti

Zda sa, ze stovky pouzivatelov maju problem s viacerymi modelmi domacich kin a BD playerov.

Pravdepodobne chybny update sposobil, ze zariadenia po zapnuti ostanu zacyklene v nacitavani disku a naslednom restarte. Nie je mozne stihnut prepnut ziadnu aplikaciu.

Ja mam tento problem s HT-J4200, no globalne su postinute stovky zariadeni.

Viac na 

https://eu.community.samsung.com/t5/Audio-Video/HT-J4500-home-cinema-cycling-on-and-off-repeatedly/t...

 

Kto mate tento problem, prosim bombardujte support, aby sa riesenie naslo co najskor aj pre SK/CZ.

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
Mirec88
Student
Možnosti

Dobry den,

 

Zariadenie mozete priniest k nam na jednu z nasich pobociek v Bratisalve alebo Kosiciach https://www.escsk.eu/kontakt/  pripadne zaslat prostrednictvom prepravnej spolocnosti DPD, zvoz zariadenia si mozete objednat na nasej stranke www.escsk.eu vyplnenim formulara.

Naklady na opravu budu s najvacsou pravdepodobnostou hradene vyrobcom nakolko je vsak dnes v CR sviatok (centrala samsung sidli v CR) tuto informaciu este nemame potvrdenu.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

55 Odpovědi
milanba
First Poster
Možnosti

Rovnaky problem s HT-J5550W. Idem im napisat. 

0 Like
PeterMacko
Journeyman
Možnosti

U mňa to isté na HT-J4550. Odpoveď z podpory bola: vypnúť zo siete min na pol hodinu, aby sa vymazala pamäť, ak to nepomôže, tak mám kontaktovať servis.

No nepomohlo. 

pedroke
Explorer
Možnosti

Somarina. Je to globalny problem po celom svete..

Uz informuju aj zahranicne media 


https://www.zdnet.com/article/samsung-blu-ray-players-are-rebooting-in-a-loop-and-nobody-knows-why/

 

Samsung o probleme vie.. ale odmieta oficialne stanovisko. Treba informovat aj nase media a zdielat na facebooku.. Je to banda amaterov co si nevazi zakaznika.

0 Like
branp99
Explorer
Možnosti
Dobrý den,

mám stejný problém na HT-J5500 5.1. Už jsem jim napsal
0 Like
PeterMacko
Journeyman
Možnosti

Dnes som im napísal znova. A znova mi odpísali, že mám kontaktovať servisné stredisko...

Ale to je problém všetkých domácich kín Samsung (minimálne série J). To chcú každé zariadenie 

fyzicky skontrolovať? To je nemožné... 

...A problémy sú po celom svete. 

Nepáči sa mi takáto komunikácia zo strany Samsungu... 

0 Like
branp99
Explorer
Možnosti
Souhlasím s Vámi, uvidíme zda bude problém medializován. Je to ostuda Samsungu.
0 Like
Mirec88
Student
Možnosti

Aj ja mám rovnaký problém s HT-J4500, už som ich kontaktoval a budem ich bombardovať naďalej. Je to choré z ich strany.

0 Like
pOwl
Explorer
Možnosti

Přihlašuji se do klubu.

 

Podpora neví nic, odkazuje na servis.

0 Like
branp99
Explorer
Možnosti
Na webu je anglický a německý článek, na youtube to zase zdokumentoval francouz. Určitě bychom měli podporu bombardovat každý den, uvidíme, zda uspějeme s HOMEVIDEOGATE.