Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Domácí kino vs soundbar

(Téma vytvořeno: 06-12-2021 02:30 PM)
930 Zobrazení
Mike150
First Poster
Možnosti

Zdravím, potřeboval bych poradit. Koupit jsem 4K přehráváš s podporou dolby atmos, ale domácí kino co máme https://www.mall.cz/soundbary-5-1/samsung-ht-j5150 to samozřejmě nepodporuje, ale zvuk má celkem hezký. Rozmýšlím se tedy, že bych koupit soundbar https://www.samsung.com/cz/audio-devices/soundbar/q700a-black-hw-q700a-en/ spolu se zadními reproduktory, ale bojím se abyhc nevyhodil 15tis jen pro něco nového. Jde mi o to, jestli tam ten rozdíl bude ( ne jen vzhledově :face-with-tears-of-joy: ). Moc se v tom nevyznám tak se ptám Vás. Předem díky za každou reakci

0 Like

2 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
SobicekCze
Samsung Members Star ★
Možnosti

Dobry den,

za me vyhozene penize. Obycejny soundbar + subwoofer nebude znit nikdy lepe nez domaci kino.. a to i pres to, ze to kino dolby atmos nepodporuje... Dolby atmos bude super, ale kategoricky u drazsich zarizeni. 

Usetrete peníze na neco jineho 🙂 

To je jak s telefonem... To ze v nem zapnu DOLBY ATMOS, neznamena ze bude hrat jak vetsi repracek trochu lepsi bez teto funkce..Je to technologie pro prostorovy zvuk.. Svojim zpusobem takovy lepsi ekvalizer 🙂

Zobrazit řešení v původním příspěvku

Řešení
SobicekCze
Samsung Members Star ★
Možnosti

Naprosto souhlasim s kolegou @fajnSnek ... Soundbar ikdyz sebelepsi je krok zpet od lepsiho domaciho kina. Tim bych to asi uzavrel. Je to za Vas vse? Jestli ano, muzete prosim odpoved/i, co vam pomohla/i oznacit jako RESENI? At tema uzavreme.. Dekujeme a hezke svatky

 

Zobrazit řešení v původním příspěvku

0 Like
6 Odpovědi
Řešení
SobicekCze
Samsung Members Star ★
Možnosti

Dobry den,

za me vyhozene penize. Obycejny soundbar + subwoofer nebude znit nikdy lepe nez domaci kino.. a to i pres to, ze to kino dolby atmos nepodporuje... Dolby atmos bude super, ale kategoricky u drazsich zarizeni. 

Usetrete peníze na neco jineho 🙂 

To je jak s telefonem... To ze v nem zapnu DOLBY ATMOS, neznamena ze bude hrat jak vetsi repracek trochu lepsi bez teto funkce..Je to technologie pro prostorovy zvuk.. Svojim zpusobem takovy lepsi ekvalizer 🙂

Mike150
First Poster
Možnosti

Zdravím, dekuji za odpověď a názor :smiling-face:

líbí se mi ta propojenost i s telefonem. TV navíc máme také samsung a telefony taky.  

Přehrávač (od Sony) jsem koupil kvůli UHD filmům, které sbírám a samozřejmě podporují atmos. Máme celkem malý obývák tak si i myslím, že soundbar by u nás šel celkem hezky (i kvůli místu). Nicméně jak jsem psal nechci vyhodit 15ti za něco u čeho ten rozdíl nebude znatelný. Dražší už mi neprojde :face-with-tears-of-joy: 

Takže myslíte, že to opravdu nemá žádnou cenu měnit tohle staré kino a tento soundbar, i když bych přikoupil zadní repro?

0 Like
Anonymous User
Nelze použít
Možnosti
Za mě to nekupujte,vyhodíte akorát peníze.
0 Like
SobicekCze
Samsung Members Star ★
Možnosti

Vazne si usetrete penize 🙂 soundbar to je super, ale vzhledem k tomu, ze mate doma kino.. To nema smysl. Zbytecne bych se neunahlil...A jestli vam to bude vrtat hlavou i tak...Muzete nakup zrealizovat a v pripade, ze vám to nebude vyhovovat to proste do 14 dni dnu vratite. Bez problemu 🙂 Jen je potreba udelat objednavku online, aby jste tam tuto moznost mel.

A uvidite sam..... Treba to prekvapi a treba taky ne 🙂

Kdyz by jste o tom uvazoval, doporucuji to koupit na Alze.. Tam s vracenim nemaji problem. Resp nedelaji problemy.

Poprosim Vas, hestli je to vse a aby jsme tema uzavreli. Muzete nekterou z odpovedi oznacit jako RESENI? Dekuji a hezke svatky

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Zdravím @Mike150

Souhlasím s kolegou @SobicekCze Osobně jsem měl původně domácí kino, které bohužel stářím odešlo do křemikoveho nebe. Společně s obměnou TV jsem pořídil soundbar. Nemohu říci, že by to bylo špatné, ale pokud jste zvyklý na kvalitní domácí kino, budete zklamaný. Také mám soundbar s podporou Dolby Atmos a TV s Dolby Vision, takže jedu nejvyšší tarif Netflixu. Není to špatné, ale kdybych dal za soundbar původní cenu (cca 21k), byl bych hodně zklamaný. 


fajn-Snek-podpis-B


Řešení
SobicekCze
Samsung Members Star ★
Možnosti

Naprosto souhlasim s kolegou @fajnSnek ... Soundbar ikdyz sebelepsi je krok zpet od lepsiho domaciho kina. Tim bych to asi uzavrel. Je to za Vas vse? Jestli ano, muzete prosim odpoved/i, co vam pomohla/i oznacit jako RESENI? At tema uzavreme.. Dekujeme a hezke svatky

 

0 Like