Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Zlyhanie domacich kin

(Téma vytvořeno: 19-06-2020 09:25 PM)
4126 Zobrazení
pedroke
Explorer
Možnosti

Zda sa, ze stovky pouzivatelov maju problem s viacerymi modelmi domacich kin a BD playerov.

Pravdepodobne chybny update sposobil, ze zariadenia po zapnuti ostanu zacyklene v nacitavani disku a naslednom restarte. Nie je mozne stihnut prepnut ziadnu aplikaciu.

Ja mam tento problem s HT-J4200, no globalne su postinute stovky zariadeni.

Viac na 

https://eu.community.samsung.com/t5/Audio-Video/HT-J4500-home-cinema-cycling-on-and-off-repeatedly/t...

 

Kto mate tento problem, prosim bombardujte support, aby sa riesenie naslo co najskor aj pre SK/CZ.

Přejít na řešení
pOwl
Explorer
Možnosti

Takže, zatímco některé naše servisi říkají něco o tom, že někdo vypnul authentikační server a německé stále opakují , že aktualizace půjde přes USB,  v Anglii už sjednávají svozy. Tomu říkám jednotná strategie.

0 Like
JiriStepan
First Poster
Možnosti

Také mám tento problém na přístroji BD-J5900/EN. Vznikl během přehrávání DVD disku 21.6.2020. Přístroj se sám vypnul a po zapnutí se do nekonečna cyklí.

0 Like
pedroke
Explorer
Možnosti

Na UK fore je uz velky pocet pouzivatelov, ktorym Samsung poslal kuriera, ktory vyzdvihol pristroj na bezplatnu opravu. U nas mi na podpore stale len opakuju ako tvrdo na tom pracuju. Pravda je vsak taka, ze bez fyzickeho zasahu to nepojde. Pristroj sa sam nepripoji na siet, takze pokial zazrakom neprecita specialne USB, potom budu musiet prepalit firmware. Nas autorizovany servis o rieseni zatial tiez nebol informovany. Dufam, ze nas trh nebude proste ignorovany. Je zaujimave ze v UK to riesia tak slusne a u nas ani nevedia dat relevantne odpovede, ci casovy odhad. Vyborne Samsung! Budujete si skvele meno!!!

pOwl
Explorer
Možnosti

Obávám se, že zázračné USB nebude existovat. Zkusil jsem k USB portu připojit zařízení s diodou signalizující napájení portu. Dioda se nikdy nerozsvítila. Vypadá to, že port není napájený až do okamžiku, kdy je potřeba.

 

Jediná šance co vidím by byla, pokud by zavaděč (dle řetězců ve firmware je to U-Boot) při startu nějaký okamžik poslouchal na síťové kartě.

branp99
Explorer
Možnosti
Vypadá to, že se to někam pohnulo. pOwl potvrzuje informace od američanů. Bohužel, řešení asi půjde pomalu. "Vydržať" .
0 Like
Pavel9
First Poster
Možnosti

Ahoj, tak už bombarduji s vámi. Mám doma dva přehrávače, které jsou, z důvodu zacykleného restartu, mrtvé:-(

Čím více nespokojených lidí, tím dříve bude (doufejme) vyřešeno.

0 Like
Braňo
First Poster
Možnosti

Ahojte, mám kino HT-J5500 a úplne rovnaký problém. "Load-no disc". Vôbec sa mi táto situácia napáči a myslím, že by mali zasiahnuť orgány za ochranu spotrebiteľa.

0 Like
pOwl
Explorer
Možnosti

Dnes jsem se opět bavil s tehnickou podporou. Prý i více jak po jednom týdnu nemají vyjádření od centrály.

0 Like
Phoenix8x8
Student
Možnosti

Už by jsme meli něco společně podniknout. Tohle už neni možný... Jak dlouho budem čekat?

0 Like
pedroke
Explorer
Možnosti

... ja stratim 200 EUR, ale Samsung strati viac.. uz nikdy viac nic od nich a budem ich chodiaca negativna reklama... Je to pre mna neuveritelne, ako amatersky a nekoordinovane funguju..

0 Like