Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Samsung healt nie liczy kilometrów

(Temat utworzony: 23-09-2019 09:40 AM)
10972 Wyświetlenia
Aguata123
Apprentice
Opcje

Witam, od kilku dni Samsung health nie liczy mi kilometrów podczas jazdy na rolkach. Wyświetla się mapka bez podziału na km, czas i spalone kalorie. Dodam, że przy treningu Chód kilometry są normalnie liczone. Co robić? Nie chcę stracić zapisanych danych treningów np reinstalując aplikację.

0 Like
Przejdź do rozwiązania
Rafał9K
Apprentice
Opcje
Tak samsung health
0 Like
Rafał9K
Apprentice
Opcje
Ok idę do tamtego wątku
0 Like
Jaszczur89
Student
Opcje

Czołem. Korzystam z Galaxy Watch 5 PRO. Sam zegarek klasa, mogę kręcić kierownicą przez cały dzień. Jak złapie kilkanaście kroków w czasie jazdy to jest maks (poprzedni ticwatch potrafił mi nabić kilka tysięcy kroków w czasie jazdy, ale nie o tym).
Problem jest z aplikacją Samsung Health. O ile zegarek nie zalicza kroków, tak aplikacja trzaska krokami w tysiące, a telefon leży na fotelu... Dochodzimy do sytuacji, że to co zostało wyeliminowane w zegarku, nadrabia aplikacja dodając kroki z kosmosu. Na tę chwilę po prostu odinstalowałem SH z telefonu i jest spokój, ale jednak chciałbym ją używać i nie denerwować się w czasie jazdy. Jakieś rady?

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Jaszczur89, W aplikacji Samsung Health możesz wstrzymać liczenie kroków przez telefon. Innego rozwiązania tutaj nie widzę.


Jaszczur89
Student
Opcje

A jak to zrobić? W SH nie mam opcji żeby pokazywało kroki tylko z zegarka. Gdzieś w ustawieniach to znajdę?

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Jaszczur89, Samsung Health --> Kroki --> 3 kropki --> Wybór dane kroków do wyświetlania --> Telefon komórkowy --> Wstecz --> 3 kropki --> Wstrzymaj liczenie kroków

Screenshot_20221227_170423_Samsung Health.jpgScreenshot_20221227_170439_Samsung Health.jpg


proktor37
Voyager
Opcje
Tak swoją drogą, jaki masz fon? Nigdy się nie spotkałem na tej apce takiej "jazdy". Zawsze bardzo dokładnie liczyła kroki z telefonu. Używałem fony Hua i Samsunga.
0 Like
Jaszczur89
Student
Opcje

POCO F4. Było dobrze, aż do dziś. Wczoraj zrobiłem aktualizację SH i się zaczęły takie akcje. Telefon leżał na fotelu w czasie jazdy i w SH cały czas przybywały kroki o 1 tak jakbym po prostu szedł z telefonem w ręku.

0 Like
ligaro
Pathfinder
Opcje
Poco powiadasz..🙃
0 Like
Royalek
Student
Opcje
Proszę o pomoc może ktoś mi wyjaśni, zauważyłam ostatnio że aplikacja zupełnie inaczej liczy przebiegnięty dystans w km na ręcznie ustawionym bieganiu a inny jak aplikacja sama wykryła automatycznie bieganie. Biegłam identyczną trasą a przy automatycznie wykrytym bieganiu zmierzyła aż o km więcej, jak to możliwe. 
0 Like