Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z ikonami w aplikacjach

(Temat utworzony: miesiąc temu)
196 Wyświetlenia
Members_PgW5ZSN
Apprentice
Opcje

Dzień Dobry,
wczoraj kupiłem telefon Samsung S24+. Po wejściu do aplikacji (instagram, tiktok) ikony wyglądają w taki sposób jak na zdjęciach poniżej. Nie są one ciągle takie same tylko z ruchem na telefonie lekko się zmieniają, ale ciągle są jakby uszkodzone. Proszę o pomoc co mogę zrobić, żeby to naprawić.
bład1.jpgbłąd2.jpgbłąd3.jpg

13 Odpowiedzi
mcbseb
Helping Hand
Opcje
Przywracałeś kopię zapasową razem z ustawieniami i aplikacjami? Jeśli tak to przywróć telefon do ustawień fabrycznych, przywróć tylko kontakty i poinstaluj wszystkie potrzebne aplikacje na nowo.
0 Like
Members_PgW5ZSN
Apprentice
Opcje

Za pierwszym razem tak, natomiast stwierdziłem, że to właśnie to może być problemem i zrestartowałem telefon do ustawień fabrycznych. Mimo to problem ciągle występuje.

0 Like
mcbseb
Helping Hand
Opcje
Sprawdź czy nie ma dostępnych aktualizacji aplikacji. Jeśli są to przeprowadź altualizacje, jeśli nie to trzeba będzie poczekać.
0 Like
Members_PgW5ZSN
Apprentice
Opcje

Nie ma żadnych aktualizacji. Dlatego też stwierdziłem, że zadam pytanie na forum, ponieważ wszystko co mogłem to sprawdziłem. Poczekam do 48 godzin jak sytuacja się nie poprawi to trzeba będzie pojechać do serwisu i jak tam nie pomogą to po prostu telefon pójdzie na reklamację.

0 Like
mr0czny
Pathfinder
Opcje
Witam,
Czy problem wystepuje w każdej aplikacji???
0 Like
Members_PgW5ZSN
Apprentice
Opcje

Ciężko powiedzieć, ponieważ problem jest z małymi iconami. Aktualnie pojawia się problem na aplikacjach Instagram oraz TikTok.

0 Like
mr0czny
Pathfinder
Opcje
A próbowałeś zmienić rozdzielczość ekranu. Robi się to w Ustawienia>Wyświetlacz>Rozdzielczość
0 Like
Members_PgW5ZSN
Apprentice
Opcje

Tak, sprawdziłem na każdej (HD+, FHD+ i QHD+) na każdej występuje błąd.

0 Like
mr0czny
Pathfinder
Opcje
A zreinstalowac aplikacje???
0 Like