Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem mms S9

(Temat utworzony: 19-02-2019 02:10 PM)
6181 Wyświetlenia
Ania-81
First Poster
Opcje

Hej jak chce wysłać wiadomość  mms I dołączyć zdjęcie  to wyskakuje mi komunikat: nie można dołączyć plików. Osiągnięto maksymalny dołączonych plików. Miał ktoś z was podobną sytuację?

0 Like
18 Odpowiedzi
Borys_
First Poster
Opcje

Mam ten sam problem w Note 9 po aktualizacji do Pie. Losowe zdjęcia nie są akceptowane jako MMS. Inne są zmniejszane poprawnie. Aplikacja "Wiadomości" od Google nie ma z nimi problemu i wysyła jako MMS.

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@Borys_ 

Czy po wyczyszczeniu danych aplikacji Wiadomości jest to samo?


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
Borys_
First Poster
Opcje

Czy w ten sposób utracę dane z wiadomości, czy mogę bezpiecznie usuwać?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Borys_ jeżeli wyczyścisz pamięć podręczną aplikacji, to nic nie stracisz.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
kiler73
Pioneer
Opcje

Problem jest dosyć powszechny masa użytkowników to zgłasza ale że zdjęciami powyżej 5MB 

https://forum.android.com.pl/topic/357170-mms-nie-można-dołączyć-plików/

0 Like
Paweł77
First Poster
Opcje

U mnie w S9 mam ten sam problem 😞 fotki powyżej 4mb nie chcą sie wysyłać.

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

Czesc @Paweł77,

Moze to byc ograniczenie po stronie operatora. Przeloz karte SIM do innego telefonu i sprawdz, czy mms powyzej 4MB sie wysylaja.
W S9 sugeruje pobrac inna, akcesoryjna aplikacje do wysylania wiadomosci. Dzieki temu latwo zweryfikujemy, po ktorej stronie lezy komplikacja.

Paweł77
First Poster
Opcje

Po zainstalowaniu dodatkowej Apki Wiadomosci Google LLC zaczeło wszystko działać, więc wina fabrycznej apki.

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

@Paweł77, zresetuj aplikację "Wiadomości". Oczywiście nie utracisz zapisanych SMS:
Ustawienia -> Aplikacje -> Wiadomości -> Domyślna Pamięć -> Wyczyść Pamięć i Wyczyść Dane.

 

Jeśli pomimo powyższej instrukcji w dalszym ciągu MMS większe niż 4MB nie chcą się wysyłać, zgłoś raport błędów do działu rozwoju oprogramowania. 


Bezpośrednio po próbie wysłania MMS w aplikacji "Wiadomości" -> 3 kropki po prawej stronie -> Kontakt z nami -> Raporty o błędach -> Zaznacz "Wyślij dane raportu systemu" i opisz dokładnie komplikację. Dopisz, że na innej, akcesoryjnej aplikacji komplikacja nie występuje.

 

0 Like