Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galeria samsung i chmura onedrive

(Temat utworzony: 11-12-2021 10:13 PM)
1314 Wyświetlenia
Gieborywar
Apprentice
Opcje
Witam

Czy ktoś spotkał się z problemem synchronizacji albumów w galerii samsung? 
Mój problem polega na tym że galeria synchronizuje niektore katalogi które są zaznaczone jako NIE do synchronizacji. 
Mam pewne albumy/katalogi dla zdjęć NIE przeznaczonych dla chmury. To powoduje niepotrzebe problemy w momencie kiedy czyszczę chmure z poziomu komputera, bo nieumyślnie usuwam zdjęcia z telefonu . Na szczęście chmura trzyma zdjęcia w koszu 30 dni, więc materiał odzyskuję. Dzis jednak miałem taką sytuację, że nie wszystko się zsynchronizowałyo bo chmura była pełna. A zaznaczyłem aby usunąć cale katalogi.

Jakims jednak cudem zdjęcia do mnie wróciły podczas odzyskiwania z kosza🙂 W rezultacie nic nie straciłem.

Pozostaje jednak pytanie czemu galeria synchronizuje coś czego nie powinna?

Gdzie jeszcze można pomanipulować ustawieniami aby taka sytuacja nie miała miejsca? Sprawdzałem tylko ustawienia w galerii samsung.


Pozdrawiam 
69 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Gieborywar  Witam

Jakiego telefonu dotyczy problem?


Gieborywar
Apprentice
Opcje
Samsung A50
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Gieborywar  Proszę spróbować odznaczyć automatyczną synchronizację i włączyć ją ponownie, możliwe że coś się przywiesiło.


Gieborywar
Apprentice
Opcje
Tak zrobiłem. Zobaczymy. Pozdrawiam
0 Like
Kacpre
Pioneer
Opcje
Witam , nie mogę połączyć osobistego konta onedrive z galeria. Cały czas kręci kółko łączenie kont i nic z tego nie wynika. 

image


0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Kacpre  Witam 

Proszę wyczyścić dane aplikacji one drive i ponownie spróbować skonfigurować. 


Kacpre
Pioneer
Opcje
Nic to nie dało. Usuwałem również konto one drive z urządzenia też nic.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Czy możesz normalnie zalogować się na konto OneDrive na przykład z poziomu komputera? Możliwe, że to wyłącznie tymczasowy problem. Spróbuj ponownie za jakiś czas i daj znać czy problem ustąpił.


nesiasps
Pathfinder
Opcje
To w ustawieniach aplikacji onedrive masz włączone?Screenshot_20220821-230400_Samsung Cloud.jpg
0 Like