Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Gear S3 nie informuje o połączeniu

(Temat utworzony: 13-09-2018 12:17 PM)
909 Wyświetlenia
cralt
Journeyman
Opcje

Witam.

Od ok. 2-3 tygodni mój zegarek nie chce mnie informować o połączeniu. Bardzo ta funkcja była mi pomocna, bez wyciągania telefonu z kieszeni wiem kto dzwoni. Jest połączenie, zegarek martwy, po zakończeniu połączenia przychodzi na zegarek powiadomienie o nieodebranym połączeniu.

Sprawdziłem już wiele razy wszelkie opcje w aplikacji Samsung Gear i w telefonie. Niestety nie kojarzę momentu, kiedy to się zaczęło. Chyba też alarm z telefonu nie pojawia mi się w zegarku. Reszta powiadomień śmiga.

 

Pls, help.

0 Like
24 Odpowiedzi
Damian K
Hotshot
Opcje

@Suchy666

 

Dostępnosć funkcji (również powiadomień) może się różnić w zależności od sparowanego z zegarkiem urządzenia. Firma Samsung nie gwarantuje pełnej funkcjonalności na urządzeniach innych producentów, w związku z tym po sparowaniu z telefonem Huawei, taka sytuacja jest możliwa.


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
Suchy666
First Poster
Opcje

Kurcze wszystko inne działa, powiadomienie z messengera, można wybierać połączenia a nie wyświetla się info o połączeniu?

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

Owszem, może tak być. Nie ma określonej reguły, które funkcje będą dostępne, wiele zależy od kompatybilności pomiędzy systemami.


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
Stondrek
Apprentice
Opcje

To nie jest problem globalny. U mnie Samsung Gear S3 Frontier dogaduje się z Huawei P9 Lite i poprawnie pokazuje przychodzące połączenia, jest możliwość odebrania połączenia przychodzącego na zegarku i rozmawiania "przez zegarek".

Damian K
Hotshot
Opcje

Czyli potwierdza się, że nie ma tutaj reguły i ma prawo to działać :winking-face:


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like