Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Gear S3 nie informuje o połączeniu

(Temat utworzony: 31-10-2017 10:09 PM)
11214 Wyświetlenia
cralt
Journeyman
Opcje

Witam.

Od ok. 2-3 tygodni mój zegarek nie chce mnie informować o połączeniu. Bardzo ta funkcja była mi pomocna, bez wyciągania telefonu z kieszeni wiem kto dzwoni. Jest połączenie, zegarek martwy, po zakończeniu połączenia przychodzi na zegarek powiadomienie o nieodebranym połączeniu.

Sprawdziłem już wiele razy wszelkie opcje w aplikacji Samsung Gear i w telefonie. Niestety nie kojarzę momentu, kiedy to się zaczęło. Chyba też alarm z telefonu nie pojawia mi się w zegarku. Reszta powiadomień śmiga.

 

Pls, help.

0 Like
cralt
Journeyman
Opcje

Możesz podać dokłądną ścieżkę do tych opcji resetowania?

0 Like
soullesstrance
Pathfinder
Opcje

Ustawienia > Zarządzanie Ogólne > Resetowanie > Zeruj Ustawienia

 

Ale nie wiem, czy nie wystarczy zrestartowac po prostu telefon, nie testowalem, od razu wyzerowalem ustawienia. Nie jest to czyszczenie, ale sam reset ustawien domyslnych, wiec nie jest zle. 

0 Like
Rozwiązanie
cralt
Journeyman
Opcje

Dla szukających rozwiązania: zresetowanie ustawień zegarka Gear BEZ przywracania backupu.

U mnie tak zadziałało. Jak zrobiłem test i odtworzyłem backup zegarka, problem powrócił.

0 Like
jsz77
First Poster
Opcje

Dzisiaj zrobiłęm aktualizację Gear s3 i nie mam powiadomień (ikony) sms'ów.

SMS po otrzymaniu mozna przeczytać natomiast nie mam ikony sms do np. napisania sms.

restarty, itp nie pomaga.

W aplikacji Gear na telefonie amsung jest włączone powiadomienie.

W menu aplikacje ikona sms jest na końcu listy - przy próbie zmiany koolejności wyświetlania z pozycji ostatniej na jakąkolwiek nie zapamiętuje i nie jest widoczne w zegarku.

 

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć jsz77

 

Wejdź w Ustawienia > Aplikację > Samsung Gear i na początek wymuś zatrzymanie.

Następnie w sekcji Domyślna Pamięć wyczyść dane aplikacji i zrestartuj telefon.

Sparuj ponownie urządzenia.

 

Daj znać jak poszło.

 

 

0 Like
jsz77
First Poster
Opcje

Nie, to było sprawdzane i nie działa.

0 Like
jsz77
First Poster
Opcje

Czy wyczyszcenie gear plugin ewentualnie odinstalowanie i zainstalowanie ponownie wszystkich aplikacji z gear poprawi temat;

jak pisałęm, wiadomości dochodzą tylko nie ma ikonki i nie da się z poziomu S3 utworzyc nowej wiadomości.

0 Like
cralt
Journeyman
Opcje

U mnie problem ustąpił po zresetowaniu Gear S3 do ustawień fabrycznych. Wcześniej robiłem błąd że po zresetowaniu przywracałem dane z backupu, bez tych danych wszystko wróciło do normy.

0 Like
jsz77
First Poster
Opcje

Ale jak przywróciłeś do ustawień fabrycznych, wgrywałeś później aktualizację?

0 Like
Suchy666
First Poster
Opcje

Witam,

Kupiłem tacie na prezent gear s3, a używa on telefonu huawei p9 lite,

problem jest taki że telefon nie pokazuje informacji o połączeniu, ani o nie odebranym połączeniu.

Gdzie tkwi problem ?

0 Like