Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacja One UI dla Galaxy Watch, Gear S3 oraz Gear Sport

(Temat utworzony: 01-09-2019 09:41 AM)
711 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Samsung rozpoczął dystrybucję aktualizacji oprogramowania dla zegarków Galaxy Watch, Gear S3 oraz Gear Sport. Nowa wersja to wprowadzenie nakładki graficznej One UI, która do tej pory dostępna była wyłącznie w najnowszym zegarku Galaxy Watch Active.

 

Nowe wersje oprogramowania:

 

  • R800XXU1CSE1 - Galaxy Watch
  • R760XXU2ESE3 - Gear S3
  • R600XXU1CSE2 - Gear Sport

Lista zmian:

 

one-ui-update-gear-sport.png

 

Aktualizacja udostępniana jest etapami a to oznacza, że może pojawić się w naszym regionie dopiero za jakiś czas. Koniecznie dajcie znać jak tylko nowa wersja pojawi się na Waszych zegarkach.


485 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@blazej85 mój S3 Frontier już po aktualizacji - 2ESG1. Tak to teraz wygląda.

1.png2.png3.png

4.png


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
blazej85
Journeyman
Opcje

@Szewcu72

U mnie brak aktualizacji:Screenshot_20190818-123407_Gear S PlugIn.jpg

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@blazej85 z tego co widzę, to wersja 2ESG1 dla modeli S3 nie została jeszcze  oficjalnie udostępniona na region europejski.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Martinezo
Journeyman
Opcje

@Szewcu72  napisał(a):

Wiem, że jeszcze nie ma i trzeba będzie poczekać na polską ktualizację, ale aby umilić Wam oczekiwanie, wrzucę screeny jak to będzie i powinno wygladać dla polskiej wersji aktualizacji. :winking-face:

 

Na początek informacja, co zawiera aktualizacja do wersji One UI.

 

informacje o uaktualnieniuinformacje o uaktualnieniuTeraz oznaczenia wersji nowego Tizena.

 

oprogramowanieoprogramowanietizentizenwersja softuwersja softu

Ikony i wygląd wszystkich ustawień w menu.

1.png2.png3.png4.png5.png6.png7.png8.png9.png10.png11.png12.png13.png14.png

 

Wygląd niektórych widgetów.

pogodapogodapodsumowanie dniapodsumowanie dniabarometrbarometrodtwarzacz muzykiodtwarzacz muzykiSmartThingsSmartThings

 

Jak się Wam podoba nowa wersja? A może macie pytania dotyczące nowych funkcji? Pytajcie, postaram się odpowiedzieć. :winking-face:

 

 

 


a ja nie mam gażeta samsung tv ? jak to dodać 

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Martinezo, Musisz pobrać aplikację Smart Things z Galaxy Store na zegarek.


Martinezo
Journeyman
Opcje

czy ktoś ma pomysł dlaczego nie che się połączyćz siecią wffi pokazuje słąbą moc sygnalu mimo żę stoję koło rutera stało siętak po aktualiacji i po resecie zegaraka wczesnije po aktualiacji działa sieć dopiero po resecie zegarka przestał się łączyć 

0 Like
orzech
Pioneer
Opcje

Zrob jescze raz restet z poziomu recovery :smiling-face: 

Martinezo
Journeyman
Opcje

tak było zrobione z poziomu recovery 

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

Cześć @Martinezo,

Po resecie z poziomu recovery przywracałeś kopię zapasową? Może to właśnie w niej znajdują się błędy.

Spróbuj jeszcze z innym routerem i daj znać :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

0 Like
Martinezo
Journeyman
Opcje

no włanie problem jest taki że po resecie rocovery nie przywracałem z kopii zapasowej posłuchałm rady jak już padła na forum  ale własnie spróbuję na innym routerze jak to nie pomoże sprobuję jeszcze raz recovery i dam znac 

0 Like