Wsparcie

Open search

Aktualizacja One UI dla Galaxy Watch, Gear S3 oraz Gear Sport

Superuser II
Superuser II

@blazej85 mój S3 Frontier już po aktualizacji - 2ESG1. Tak to teraz wygląda.

1.png2.png3.png

4.png

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

@Szewcu72

U mnie brak aktualizacji:Screenshot_20190818-123407_Gear S PlugIn.jpg

Superuser II
Superuser II

@blazej85 z tego co widzę, to wersja 2ESG1 dla modeli S3 nie została jeszcze  oficjalnie udostępniona na region europejski.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

@Szewcu72  napisał(a):

Wiem, że jeszcze nie ma i trzeba będzie poczekać na polską ktualizację, ale aby umilić Wam oczekiwanie, wrzucę screeny jak to będzie i powinno wygladać dla polskiej wersji aktualizacji. 

Na początek informacja, co zawiera aktualizacja do wersji One UI.

update.pnginformacje o uaktualnieniuTeraz oznaczenia wersji nowego Tizena.

1.pngoprogramowanie2.pngtizen3.pngwersja softu

Ikony i wygląd wszystkich ustawień w menu.

1.png2.png3.png4.png5.png6.png7.png8.png9.png10.png11.png12.png13.png14.png

Wygląd niektórych widgetów.

1.pngpogoda2.pngpodsumowanie dnia3.pngbarometr4.pngodtwarzacz muzyki5.pngSmartThings

Jak się Wam podoba nowa wersja? A może macie pytania dotyczące nowych funkcji? Pytajcie, postaram się odpowiedzieć. 

a ja nie mam gażeta samsung tv ? jak to dodać 

Superuser I
Superuser I

@Martinezo, Musisz pobrać aplikację Smart Things z Galaxy Store na zegarek.

Apprentice

czy ktoś ma pomysł dlaczego nie che się połączyćz siecią wffi pokazuje słąbą moc sygnalu mimo żę stoję koło rutera stało siętak po aktualiacji i po resecie zegaraka wczesnije po aktualiacji działa sieć dopiero po resecie zegarka przestał się łączyć 

Highlighted
Explorer

Zrob jescze raz restet z poziomu recovery  

Apprentice

tak było zrobione z poziomu recovery 

Hotshot

Cześć @Martinezo,

Po resecie z poziomu recovery przywracałeś kopię zapasową? Może to właśnie w niej znajdują się błędy.

Spróbuj jeszcze z innym routerem i daj znać

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED