Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacja One UI dla Galaxy Watch, Gear S3 oraz Gear Sport

(Temat utworzony: 20-05-2019 10:49 AM)
14926 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Samsung rozpoczął dystrybucję aktualizacji oprogramowania dla zegarków Galaxy Watch, Gear S3 oraz Gear Sport. Nowa wersja to wprowadzenie nakładki graficznej One UI, która do tej pory dostępna była wyłącznie w najnowszym zegarku Galaxy Watch Active.

 

Nowe wersje oprogramowania:

 

  • R800XXU1CSE1 - Galaxy Watch
  • R760XXU2ESE3 - Gear S3
  • R600XXU1CSE2 - Gear Sport

Lista zmian:

 

one-ui-update-gear-sport.png

 

Aktualizacja udostępniana jest etapami a to oznacza, że może pojawić się w naszym regionie dopiero za jakiś czas. Koniecznie dajcie znać jak tylko nowa wersja pojawi się na Waszych zegarkach.


485 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

A ja właśnie skończyłem przygotowywać ten temat. :winking-face:

Wchodzę w zegarki a tu pyk, już jest. :smiling-face:

Nie pozostaje mi zatem nic innego jak tylko uzupełnić wpis o dodatkowe informacje, bo sama nakładka graficzna to nie wszystko, to również nowe funkcje i tarcze, które dostępne były na modelu Watch Active.

 

Według udostępnionych informacji najnowsza aktualizacja ma poprawić śledzenie treningu i snu. Dodano profil treningu do pływania na świeżym powietrzu, co należy rozumieć jako pływanie na otwartych akwenach, nie tylko na basenie. Oprócz funkcji Dzienna aktywność pojawią się alerty o wysokim tętnie. Dziennik zmian wspomina, że ​​smartwatch będzie w stanie szybciej rozpoznawać i śledzić treningi szybciej niż to miało miejsce do tej pory.

 

Po aktualizacji powinny pojawić się zaktualizowane menu ustawień oraz możliwość wybudzenia zegarka poprzez dotknięcie wyświetlacza oraz nowe ustawienia do zarządzania aplikacjami w tle. Od teraz będzie można włączyć i wyłączyć tryb Snu.

 

Ale najważniejszą informacją jest chyba ta o optymalizacji baterii, dzięki czemu zegarek będzie w stanie pracować dłużej na jednym ładowaniu. Na to czekają wszyscy. :smiling-face-with-sunglasses::smiling-face:

 

Co mnie cieszy? To fakt, że aktualizacja będzie dostępna dla modelu Gear S3, bo to przecież „dziadek” modelu Watch Active, a nie wiele ustępuje „młodzianowi”. :winking-face::smiling-face:

 

Jako pierwszy z tej trójki aktualizację otrzymał model Sport i to na tej podstawie wygenerowany został zamieszczony przez kolegę @mirudo24  screen aktualizacji.

 

Jak już wspomniał mój przedmówca, trzeba pamiętać, że aktualizacje do zegarków dosyłane są partiami via OTA i może upłynąć nieco czasu zanim nasze zegarki je otrzymają. Nie pozostaje zatem nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać najnowszego update’u.

 

Ja ze swej strony obiecuję, że gdy tylko uda się mi wcześniej pozyskać soft do modelu Gear S3, zaktualizuję go i zamieszczę tu screeny z nowym interfejsem i funkcjami.

 

 

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Dla R800XXU1CSE1 tez już jest:winking-face:

beznazwy.png

 

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

No to czekamy już tylko na update dla Gear S3. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Poszło i na S3. :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

R760.jpg


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Szewcu72  Byłeś pierwszy:thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

 

 

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@vdsl2 byłem szybszy :winking-face::smiling-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Faith_l
Pathfinder
Opcje

Dziś wyskoczyła aktualizacja na mój Gear Sport z niemieckiego sklepu. Później sprawdzę drugi domowy egzemplarz z polskiej dystrybucji 😁

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Faith_l sprawdzałaś na tym drugim, z polskiej dystrybucji?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Faith_l
Pathfinder
Opcje

Szewcu, tak, w polskim egzemplarzu nie ma aktualizacji jeszcze. Podobnie bylo przy aktualizacji Tizena. 

0 Like