Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacja One UI dla Galaxy Watch, Gear S3 oraz Gear Sport

(Temat utworzony: 20-05-2019 10:49 AM)
14848 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Samsung rozpoczął dystrybucję aktualizacji oprogramowania dla zegarków Galaxy Watch, Gear S3 oraz Gear Sport. Nowa wersja to wprowadzenie nakładki graficznej One UI, która do tej pory dostępna była wyłącznie w najnowszym zegarku Galaxy Watch Active.

 

Nowe wersje oprogramowania:

 

  • R800XXU1CSE1 - Galaxy Watch
  • R760XXU2ESE3 - Gear S3
  • R600XXU1CSE2 - Gear Sport

Lista zmian:

 

one-ui-update-gear-sport.png

 

Aktualizacja udostępniana jest etapami a to oznacza, że może pojawić się w naszym regionie dopiero za jakiś czas. Koniecznie dajcie znać jak tylko nowa wersja pojawi się na Waszych zegarkach.


485 Odpowiedzi
Dominix77
Pioneer
Opcje

Jak na razie różnica między korzystaniem z telefonów Samsunga a innymi z androidem jest tylko taka że nie wyślesz MMS z poziomu zegarka via telefon i nie obsłużysz zegarkiem budzika ustawionego tylko w telefonie.

A cała zabawa z użyciem podczas snu trybu Dobranoc, polega na tym że zniknął on użytkownikom S3F po aktualizacji.

0 Like
Siubuk
Apprentice
Opcje

no to taka jest jeszcze ze nie mozna sprawdzic aktualizacji. szczerze nie wiem nic o funkcji dobranoc bo wlaczam tryb samolotowy na noc 

0 Like
Dominix77
Pioneer
Opcje
Właśnie po to jest tryb Dobranoc. Wyłącza wszystkie powiadomienia na zegarku oprócz alarmów i tarcza się nie świeci jak na przykład ruszasz ręką podczas snu lub zasypiania. A funkcja użycia podczas snu robi to automatycznie i nie musisz pamiętać by ją włączać przed snem i wyłączać po przebudzeniu. A zegarek ma połączenie z telefonem i przekazuje dane do aplikacji Health np o Twoim śnie czy pulsie jeśli masz to ustawione w zegarku.
0 Like
Siubuk
Apprentice
Opcje

a w teleofnie tez wlacza sie tryb snu ??bo nie zauwazylem teraz aby sie wlasczyl u mnie:) wiec tak czy siak bedzie mi dzwonil telefon a potrafi zadzwonic 4 razy w nocy wiec wole wlaczyc tryb samolotowy i mam z bani :smiling-face: 

ps nie bede spal z zegarkiem przy glowie :smiling-face:

 

0 Like
Martinezo
Journeyman
Opcje

tryb dobranoc mam po aktulizacji nie zniknęła ta funkcja

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Pojawiła się nowa aktualizacja oprogramowania o oznaczeniu GWE2, dla oryginalnego Galaxy Watch (SM-R800, SM-R810).  Aktualizacja poprawia stabilność systemu oraz zachowanie czujników

Screenshot_20230615_122229_Galaxy Watch PlugIn.jpgScreenshot_20230615_123017_Galaxy Watch PlugIn.jpg