Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacja One UI dla Galaxy Watch, Gear S3 oraz Gear Sport

(Temat utworzony: 20-05-2019 10:49 AM)
14929 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Samsung rozpoczął dystrybucję aktualizacji oprogramowania dla zegarków Galaxy Watch, Gear S3 oraz Gear Sport. Nowa wersja to wprowadzenie nakładki graficznej One UI, która do tej pory dostępna była wyłącznie w najnowszym zegarku Galaxy Watch Active.

 

Nowe wersje oprogramowania:

 

  • R800XXU1CSE1 - Galaxy Watch
  • R760XXU2ESE3 - Gear S3
  • R600XXU1CSE2 - Gear Sport

Lista zmian:

 

one-ui-update-gear-sport.png

 

Aktualizacja udostępniana jest etapami a to oznacza, że może pojawić się w naszym regionie dopiero za jakiś czas. Koniecznie dajcie znać jak tylko nowa wersja pojawi się na Waszych zegarkach.


485 Odpowiedzi
blazej85
Journeyman
Opcje

Czy ktoś jeszcze otrzymał aktualizację dla R-760?

Cały czas mam R760XXU2ESF2.

0 Like
Klubowy78
Navigator
Opcje
Moja wersja z Mediaexpert, nadal z ESF2. Pozostaje cierpliwie czekać.
0 Like
Stefan84
First Poster
Opcje

Wgrałem na tel ios13 wersje GM, wiec zapewne tą która dzisiaj wejdzie na oficjalu. Zegarek Samsung gear s3, tizen 4.0.0.2, wersja oprogramowania R760XXU2DSA1 i powiadomienia dotyczące wiadomości tekstowych, mms oraz imessege zniknęły...

0 Like
Martinezo
Journeyman
Opcje

czy ktoś wie jak ustawić trening pływanie pojawiła się taka opcja po aktualizacji lecz teraz już jej nie mam nie mogę dodać poprostu w treningach nie ma 

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Martinezo, Jaki model zegarka masz na myśli ? Na Galaxy Watch powinny są dostępne treningi związane z pływaniem. Pływanie (basen) oraz Pływanie (na zewnątrz):

 

Screen_20191004_210719.png

 

Sprawdź także czy nie kryją się one pod zakładką "Więcej treningów"

 

Screen_20191004_210820.png


Martinezo
Journeyman
Opcje

mam gear s3 frontier i po aktuali i twardym resecie pojawiło się pływanie ale teraz nie ma , było ja na zdjeciua teraz już nie ma zjadła amba fatimaWP_20191004_20_17_13_Pro (1).jpg

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Martinezo, Podejrzewam, że mógł to być błąd po aktualizacji oprogramowania. Gear S3 nie jest przeznaczony do pływania.

 

plywanie.PNG

 

Możesz jeszcze zobaczyć, czy trening ten nie będzie dostępny z poziomu widgetu Wiele treningów:

 

Screen_20191005_101900.pngScreen_20191005_101914.png


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

W S3 nie ma trenigów związanych z pływaniem. Nawet w najnowszej wersjii. Bo tak jak napisaleś @kamil40013 nie jest to model przeznaczony do uprawiania tych sportów.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
blazej85
Journeyman
Opcje

U mnie jest pływanie:Screen_20191005_110418.png

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@blazej85 to pochwal się jeszcze, na jakim to modelu i z jaką wersją oprogramowania. Po samych obrazkach ciężko zgadywać. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like