Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacja One UI dla Galaxy Watch, Gear S3 oraz Gear Sport

(Temat utworzony: 20-05-2019 10:49 AM)
14923 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Samsung rozpoczął dystrybucję aktualizacji oprogramowania dla zegarków Galaxy Watch, Gear S3 oraz Gear Sport. Nowa wersja to wprowadzenie nakładki graficznej One UI, która do tej pory dostępna była wyłącznie w najnowszym zegarku Galaxy Watch Active.

 

Nowe wersje oprogramowania:

 

  • R800XXU1CSE1 - Galaxy Watch
  • R760XXU2ESE3 - Gear S3
  • R600XXU1CSE2 - Gear Sport

Lista zmian:

 

one-ui-update-gear-sport.png

 

Aktualizacja udostępniana jest etapami a to oznacza, że może pojawić się w naszym regionie dopiero za jakiś czas. Koniecznie dajcie znać jak tylko nowa wersja pojawi się na Waszych zegarkach.


485 Odpowiedzi
anja_d
Journeyman
Opcje

Jak tylko będę miała 15% baterii zaktualizuję z czystej ciekawości.

kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Galaxy Watch 46mm XEO

 

ch1`].jpg


Karol24
First Poster
Opcje

Witam Wszystkich,

jestem szczęśliwym posiadaczem Gear S3 (aktualnie Tizen 4.0.0.2) i nie chciałbym tego popsuć aktualizacją do One UI, ze względu na ilość opisywanych tutaj błędów/usterek powstałych po aktualizacji. Jako że temat dotyczy również Galaxy Watcha to koniec końców nie wiem jakie problemy występują w Gearze, a jakie w Watchu. Drenaż baterii, błędne liczenie pięter, wysokościomierz, i chyba coś jeszcze tam było.

Czy mógłby ktoś napisać, które z tych problemów dotyczą Gear S3?

I czy Samsung wydał jakąś łatkę na te niedociągnięcia?

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Również potwierdzam pojawienie się  aktualizacji na Galaxy Watch 46mm.Screenshot_20190814-134016_Galaxy Watch PlugIn.jpg

 


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@BorBor  napisał(a):

U mnie w Galaxy Watch wyskoczyła właśnie jakaś aktualizacja ale po majowo czerwcowych przebijach z SH boję się aktualizować. Czekam na opinię tych którzy już pobrali update


Dzisiaj rano zainstalowałem aktualzację i nie zauważyłem żadnych problemów. Nie ma aplikacji, których nie dałoby się zaktualizować. Myślę, że spokojnie możesz zainstalować tą aktualizację.


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Ja również jestem już po aktualizacji Galaxy Watch i wszystko działa prawidłowo. 


blazej85
Journeyman
Opcje

Czy ktoś już otrzymał aktualizację dla Gear S3?

0 Like
anja_d
Journeyman
Opcje
Potwierdzam. Wszystko sprawdziłam wczoraj. Bateria też ok.
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Karol24 wszystkie opisywane tu problemy dotyczą Watcha, na Gear S3 nie występują. A przynajmniej na moim. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@blazej85 a jaką wersję masz aktualnie na Gear S3? U mnie jest to obecnie wersja 2ESF2.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like