Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

na TV UE49KS7000sxxh nie działa aplikacja NETFLIX błąd ui-800-3 (106038).

(Temat utworzony: 06-02-2019 10:59 AM)
6041 Wyświetlenia
ANDRZEJ_
Apprentice
Opcje

Witam,  na TV UE49KS7000sxxh nie działa aplikacja NETFLIX błąd ui-800-3 (106038). Wykonane czynności nie załatwiły problemu.
1. sprawdzenie sieci i połączenia z NETFLIX - OK,
2. Restart aplikacji NETFILX - nie pomogło,
3. Wyłączenie na dłuższy czas TV z zasilania i restart aplikacji NETFLIX - nie pomogło,
4. Przeinstalowanie aplikacji (nadpisanie) - nie pomogło.
5. Restart SMAIRT HUB - nie pomogło,
6. Restart całego TV - nie pomogło,
7. Próba aktualizacji firmware'u TV - aktualna wersja którą zgłasza TV - 1231 (bez .1), próba instalacji z pendrive'a 1231.1 nieudana - system po weryfikacji zgłasza, że mam aktualną wersję oprogramowania.

Czy ktoś ma lub miał podobny problem i czy sobie z tym poradził? Netflix odsyła do Samsung, aplikacja preinstalowana fabrycznie.

 

0 Like
11 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Witaj @ANDRZEJ_ 

Czy masz już najnowszy firmware w TV wer 1231 ?

ANDRZEJ_
Apprentice
Opcje

tak jak najbardziej, aktualizacja z pendriva nieaktywna, kompunikat o najnowszym firmware 1231 na ekranie. próba instalacji 1231.1 niemozliwa

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@ANDRZEJ_ Masz już właśnie zaistalowaną wer 1231.1 ale widzisz ją jako 1231 

https://help.netflix.com/pl/node/12232

ANDRZEJ_
Apprentice
Opcje
próbowałem wszystkich tych opcji pomocy z NETFLIX, jak wczesniej napisałem, nic nie pomaga. Wykonałem wszelkie możliwe resety. Może jest inny sposób?
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Czyli robiłeś wszystko co jest poniżej na zdjeciu ? A jaki jest dostawca internetu ?

Przechwytywanie.PNG

ANDRZEJ_
Apprentice
Opcje

Co ciekawe, Netflix działa na nowszym Smart TV Samsung (ver soft 1262) , na  komputerze / laptopie, wszystko w ramach jednej sieci domowej lokalnej. Czyli winy nie można zrzucić na konfigurację sieci komputerowej i dostawcę internetu, gdyż na innych urządzeniach NETFLIX pracuje prawidłowo i bez zakłóceń. Przełaczałem TV na kabel i na Wifi - bez skutku. Sama aplikacja w trybie diagnostycznym sieci poprawnie znajduje wszystkie serwery Netflix. Telewizor jest z polskiej dystrybucji. Wszystko ustawione prawidłowo, wszystkie warunki spełnione a tu klops. Nie działa.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@ANDRZEJ_ Trochę dziwne ale ja mam UE40JU6740 firmware 1230 i działa bez problemu. Są dostawcy którzy używają prefiksu /IPV6 i tu może być problem (UPC,Orange) ?

0 Like
ANDRZEJ_
Apprentice
Opcje
zgadzam się, jest taka możliwość, ale nie widze powodu, aby obarczać wina błędu aplikacji Netfix dostawcę internetu gdyż w tej sieci domowej:
1. Aplikacja działa na innym Samsung SMART TV,
2. Aplikacja działa na komputerze,
3. Aplikacja działa na telefonie Android.
Sprawdzałem.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@ANDRZEJ_  Ale dalej nie wiem od jakiego masz dostawcy internet ? Możesz udostepnić internet z telefonu i sprawdzić ? Rownież są ograniczenia w Netfix

0 Like