Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Tv sam się wyłącza i włącza , nie wyszukuje sieci wi fi , tv wyłącza aplikacje typu netflix.

(Temat utworzony: 20-04-2024 09:02 PM)
228 Wyświetlenia
Blanka4
Journeyman
Opcje

Witam 

Telewizor( QE70C)nie wyszukuje sieci wi fi. Żadnej sieci w pobliżu również nie wyszukuje. Internet podłączony bezpośrednio z kabla działa. Drugi problem to że telewizor wyłącza się na 2s i ponownie się uruchamia. Robi to co około 10 min. Nie pomógł restet ani twardy anni miękki . Telewizor ma miesiąc . Czy ktoś miał podobny problem ? 

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@_Technik_  Takie zachowanie jak wyłączanie i włączanie się TV jest uszkodzony moduł WIFI jak widać na zdjęciu nawet nie wyszukuje sieci.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Blanka4  Na tym forum  jeszcze nikt nie zgłaszał takiego problemu jaki jest u ciebie.

Skoro TV jest na gwarancji to pozostaje zgłosić problem do Samsunga.

Kontakt z nami
https://www.samsung.com/pl/support/contact/

_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Czy telewizor jest podłączony do jakiegoś dekodera kablem HDMI?
0 Like
Blanka4
Journeyman
Opcje

Tak do konsoli . Jednak próbowałam oglądać tv bez podłączonej konsoli i problem nie zniknął 

0 Like
Blanka4
Journeyman
Opcje

Tak tez zrobię 

0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Z jakiej telewizji Pani korzysta z naziemnej czy kablowej? Z opisu już wiem że przywracała Pani ustawienia fabryczne?
0 Like
Blanka4
Journeyman
Opcje

Nie używam żadnej telewizji , używam netflixa ,Apple tv itp. Tak , telewizor był 2 razy restetowany

0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Wiem że na Samsungach czasami źle współpracują niektóre routery i nie łącza się przez WiFi. Może Pani sprawdzić, czy połączy się z telefonem powinno nastąpić to bezproblemu. Co do wyłączania sie TV to telewizor wyłącza się całkowicie czy czy zanika obraz i się pojawią? Proszę wyłączyć funkcję CEC i sprawdzić jeszcze wtedy.
0 Like
Blanka4
Journeyman
Opcje

To naprawdę dziwne co się z nim dzieje ponieważ telewizor był połączony z internetem przez wi fi . Wszystko zmieniło się gdy włączyłam w przeglądarce serial i nagle tv się wyłączył i od tamtej pory same problemy z nim. Telewizor nie wyszukuje żadnej sieci , po prostu nie ma nawet wi fi sąsiada czy hot spota z mojego telefonu mimo ze internet działa poprawnie. 
Gdy telewizor się wyłącza przed tym obraz się zacina i nagle ciemny ekran słyszę dźwięk z tylu tv jak przy wyłączaniu i dosłownie po 2 s telewizor się uruchamia i wyświetla się panel główny. Funkcja CEC jest wyłączona , funkcja wygaszania ekranu i funkcja wyłączania tv po czasie również. 

0 Like
Blanka4
Journeyman
Opcje

5639E27A-DD2C-46A8-A08B-ADF5535876CF.jpeg

0 Like