Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamy w menu telewizora?

(Temat utworzony: 07-06-2019 05:18 PM)
2887 Wyświetlenia
Cermit69
Explorer
Opcje

Dzień dobry, 

Chciałbym dowiedzieć się na jakiej podstawie wyświetlane sa reklamy w menu telewizora i jak je wyłączyć? Chodzi o model QE55Q6FNA.

Z góry dziękuję za precyzyjną odpowiedź. 

Cermit69
Explorer
Opcje

Wystarczy przesledzić wątek od poczatku i znajdziesz zdjęcie.

Jednakże, ja nie pytałem o Twoją opinię (każdy ma własną) tylko o podstawę, na której Samsung wyswietla reklamy (nie pierwszy raz) i jak to wyłaczyć. Bo nie przypominam sobie momentu wyrażania na to zgody i jestem ciekawy tego. Jak równiez ich deaktywacji bo raczej nie powinno ich być w pełnopłatnym produkcie. Albo powinno być to wyraźnie zaznaczone przed zakupem, aby klient miał jasność na co się dokładnie decyduje (w poprzednich modelach nie było reklam). 

Także jak nie znasz odpowiedzi na te pytania/nie wiesz to nie ma sensu, abyś komentował dalej biorac pod uwagę raczej ironiczny, a nie rzeczowy ton Twoich odpowiedzi.  

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Cermit69  Proponuje Ci kontakt z firmą Samsung https://www.samsung.com/pl/info/contactus/ oczywiście zamieść zdjęcie.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Cermit69  wyobraź sobie, że śledzę wątek od początku. I nie uwierzysz, też wyświetlają się mi reklamy na pasku Smart Huba.

Chciałem najzwyczajniej abyś pokazał wielkość tej reklamy w stosunku do wielkości całego ekranu tv.

 

Ale tak jak napisał @vdsl2  najlepszym rozwiązaniem dla tak dociekliwej osoby, dotkniętej tym nieszczęściem, będzie zadanie pytania u źródła.

 

A i jeszcze jedno. Tak, moje wypowiedzi zawierają ironię. Bo z natury jestem radosną osobą :winking-face: :face-with-tears-of-joy:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
ZuzannaN
Pioneer
Opcje

Cześć @Cermit69, Samsung, jako operator platformy Smart Hub, umożliwia partnerom promowanie treści i usług, co  przekłada się na odkrywanie nowych filmów, seriali, ofert promocyjnych oraz usług przez użytkowników tv.

 

Dodam, że te usługi są świadczone zgodnie z warunkami i polityką prywatności firmy zaakceptowanymi przez użytkownika w trakcie pierwszego uruchomienia telewizora.

 

Mam nadzieję, że te wyjaśnienia nakierują Twój punkt widzenia.

MonikaGS
Helping Hand
Opcje

@ZuzannaN, dzięki za trafne zobrazowanie i wyjaśnienie sprawy. Good job!

 

@Cermit69 , gdybyś miał jeszcze jakieś wątliwości, to skontaktuj się ze mną na priv. Dołożę starań, aby wszystko wyjaśnić :smiling-face:

 

Pozdrawiam

MonikaK

0 Like
Cermit69
Explorer
Opcje

Dziękuję za doprecyzowanie. Pytanie w takim razie jak cofnąć zgodę, aby reklamy się nie wyświetlały zachowując jednoczesnie pełną funkcjonalność telewizora? 

 

Szewcu - ja również jestem pozytywnie nastawionym do świata człowiekiem, acz po prostu odberałem Twoje posty jako zadzwiająco ofensywne, zwłaszcza że starałęm się podchodzić do tematu na chłodno, bez emocji. Peace w każdym razie:) 

Julinium
Explorer
Opcje

He he  .....w życiu jak w życiu  zawsze coś za coś...Cermit69.... jedynie to rezygnacja z funkcji Smart Hub-a załatwia sprawę i możesz to  uczynić.

A tak na marginesie czekam z utęsknieniem i wiem że się nie doczekam, na takie małe urządzonko co w momencie pojawienia się reklamy przełączy mnie na inny kanał.

Pozdrawiam

0 Like
MonikaGS
Helping Hand
Opcje

@Cermit69, tego co mi wiadomo, to informacje o nowych filmach, serialach, ofertach promocyjnych i usługach partnerów są integralną częścią warunków korzystania z platformy Smart Hub od roku 2018. Tworzą one multimedialną zawartość telewizorów Smart TV.

Cermit69
Explorer
Opcje

Rozumiem, kwestia czy w pełnopłatnym produkcie można wyświetlac reklamy czy nie? Jednocześnie nie informując o tym fakcie przed zakupem. Moim zdaniem jest to nieetyczne, ale czekam na opinię jak mają się do tego przepisy prawa. Tak czy inaczej, przy następnej zmianie TV Samsung idzie na dół listy. A byłem o krok od decyzji o OLEDzie, ale przyzwyczajenie do marki zwycięzyło. Eh....

allegropajew
Explorer
Opcje

Przez kilka miesięcy owych reklam nie było, parę tygodni temy się pojawiły, potem nie było ich i teraz od kilku dni znowu są. W moim menu to akurat mi nie przeszkadza, ale są i tyle.

0 Like